Свеж
Como Blu Active Active Clop-Shopter Top со лизгање на лизгање и детали за ребра

Como Blu Active Active Clop-Shopter Top со лизгање на лизгање и детали за ребра

Присуството: Во магацинот
DEN 367.84

Ова е тренд десно, паднато на врвот на рамото со странични парчиња и детали за ребрата, создава одличен главен дел во плакарот на сите. Носете го со омиленото дно и чевли за да ја завршите совршената облека. Полеснете го во активниот врв на COMO Blu. Неограничено, лабаво вклопување нуди удобно чувство со странични парчиња и дизајн на капка рамо за ажуриран стил. Моделот е 5’10 ”и носи големина M. опуштено вклопување. Ребреста екипа на вратот. Капка рамо. Ребрести трим и манжетни. Детали за странични отпадоци. 68% полиестер/28% рајон/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активен врв на капка-рамо за жени од COMO Blu.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Овој моден краток ракав Врвовите на ткаенината е супер мека, истегната и лесна за мек, пријатен пад, лете

Бојата на контрастот ја носи оваа блуза со кошула до нов стил Ве прави да изгледате поелегантно и стилск

Eason : Цела сезона Пол : Womenените, девојче Повод : Обичен, секој ден Материјал : полиестер Тип на шема : Солд б

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Women Fall Tunic Bluze, жени карирани врвови, жени обична маица , Долг ракав Тепатерн �

Description : Gender : Women, Ladies Style : Women Summer Tunic Blouse, Women Solid Color Tops, Women Casual T Shirt,Short Sleeve Tee Pattern Type : Solid Color Color : White, Yellow, Purp

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Women Fall Fall Tunic Bluze, Women Women Coly Tops, Women Women Casual Plit Pulverove Yellow, Black (Optional) Size : S, M, L, XL (Follow t

Небото е граница со оваа блуза за завиткување од етикетата Проспект Лесно и разноврсно, овој плетен врв

Womenенски истегнат долг ракав желка вратот на вратот на есента блузување : xe2 x80 xa2 лесен транзиција врвот �

Longsleeve врвови Големина : S Големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 ракав : 59см / 23.23 '' Фронтна должина

Description : Gender : Women, Ladies Style : Women Summer Tunic Blouse, Women Loose Tops, Women Casual T Shirt, Short Sleeve Tee Pattern Type : Floral Print, Gradient Color : Blue, Purple, P

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Women Letue Tops, жени врвови и блузи жени цветни маички од типот : Флорална печатењ�

Материјал : полиестер.11 '' ракав : 18.Сезона : Лето Преголеми кошули со блуза жени средна кошула со долги ра�

Teенски кошула маички смешни слатки кратки ракави маички со маица врзани маици врвови за блуза подарок з

Времето и женските женски рафлени ракави на РАГЛАН Облечете го вашиот обичен изглед само доволно со ово

*Ве молиме, не само што упатувате на водичот за големина, туку и да го упатувате нашиот, што покажува во д�

Уникатен стил, рафиниран привлечен око, модерен и шармантен Големина (cm) t t t t t t t t t t t t t t S ttops должина : t85 t

Овој врв со долги ракави има цврста боја со половината од peplum и вратот на лажичката, што е вашата покана �

Завршувањето на дизајнот е манжетните ракави и задната дупка, што ги прави очите на луѓето да светнат...

Карактеристики на производот : Карактеристики : kjiuq жени врвови, обични врвови, стилски дизајн...

Големина : S : 4 BUST : 98 CM / 38.58 '' Рамената : 37cm / 14.57 '' ракав : 60cm / 23.62 '' Должина : 67cm / 26.38''Size : M : 10 Bust : 102cm / 40.16 '' 'Рам�

Прекрасен додаток на секоја гардероба со топло време, оваа ракав за ракав со врат од вратот од пионерска

Женски врвови женски кратки ракави V вратот Велигденски печатени џебни врвови Ве молиме, не само што го �

Printенски модни мода со кратки ракави печатени кружни врвови на вратот Обични врвови, проверете ја табел�

Ние го сакаме она што го правиме, сè уште ги следиме иновациите, удобноста и модата за жените...

Трендовски беше лесно со врвот на ладно рамо на Алисон Тејлор Идеален избор за сончев ден Моделот е 5'10 "и

Женска обична цврста боја печатена тркалезна врата лабава раглан ракави кратки ракави врвни оваа модна

Maseенски моден Vврат, испреплетен принтриран со кратки ракави, обичен врв Ве молиме, не само што го упатув

Boенски бохо цветни печатени кошула V вратот пичка лак блусетис блуза е направена од нашата елегантна и л

Трендовски вратоврски предниот дел од времето навлегува со симпатичен стил на овој краток ракав и да го

Барате совршен врв на сатенски резервоар? Овој врвен женски располага со ленти за шпагети, детали за три

Scroll