Свеж
Житни култури за појадок со слад-оброк, коко дино-битни, бел слез, оз

Житни култури за појадок со слад-оброк, коко дино-битни, бел слез, оз

Присуството: Во магацинот
DEN 78.88

Направени со вистинско чоколадо, коко дино-кабините со бел слезници се сон на loversубителите на чоколадо. Оваа засладена крцкава житарка со ориз содржи 7 есенцијални витамини и нема сируп од пченка со висока фруктоза, оваа житарка е совршен третман за појадок или закуска во секое време! Некои луѓе мислат дека житни култури во торба е едноставно чудно. Секоја година индустријата за житни култури произведува 2,3 милијарди кутии, сите непотребни, затоа што во секоја кутија за житни култури е торба полна со житни култури. Тоа е само двојно пакување. Всушност, нашите торби се 75% помалку отпад од пакување на потрошувачите за да се справат отколку со релативно големина кутија со торба внатре. Житни култури за појадок со слад-оброк, коко дино-битни, бел слезници, 35 мл.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Житни култури што можете да ги ископате, мените миризби на Келог, создаваат зачудувачки третман...

Пакет од 2, 21,6 унца кутија (вкупно 43,2 унци) Направено со 100% природно овес од цело зрно и овес трици...

Златни мафини Житни култури Одличен вкус Голема заштеда На 3 / 4 чаша порција : 110 калории; 0 g седнати масно

Краток опис не е достапен житни култури, криза на кластери за суво грозје 4 g влакна 27 g цели зрна На 1 чаша

Замрзнатите минипченица на Келог, кои оригинални каснувања се генијално направени за појадок што е важ�

Blenders од овес од овес од овес мед житни житни култури е пријатна житарка што ќе ја сакате Здрав овес од це�

Chичко Сем Раисин Бран житни култури е целосно неГМО храна Направено со тости снегулки од цело зрно и сув

Долина на природата? Житни јата од мед овес Со пченица и пченкарен снегулки и допир на мед...

Gr8nola> Granola! Мед засладен со цртичка од цимет и крцкави цели бадеми, ова е нашето чисто преземање на традиц�

Разбудете се со слатки, крцкави пченка на Келог Секоја неодолива чинија го испорачува постојано крцкав�

Прескокнете ја кавгата, надградете го појадокот на вашата работна маса и поседувајте го денот со чинии �

Замрзнати снегулки од малтОоброк е класика за појадок Земете лажица и одете по сладок, тост вкус на пчен

Scroll