Свеж
Панталони за карго-панталони за машка Wrangler

Панталони за карго-панталони за машка Wrangler

Присуството: Во магацинот
DEN 2.67

Направено со издржливост и удобност што ги очекувате од Wrangler, нашите панталони со рип-стоп се најдобриот пријател на работниот човек. Конструиран од 100% памук со рип-стоп и со многу складирање, овие панталони се идеални за работа или игра! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина 30 x 30. седи малку под природната половината; лабава низ седиштето и бутовите. Приближно. ИНСЕАМ : 30 ". Поштенски летање со затворање на копчињата. Два предни џебови; две џебови на задните страни; две странични карго џебови. Едногодишна гаранција. 100% памук. Машината што се мие. Увезено.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Официјално лиценциран Дизни Замрзнати Олаф Зимски забавни панталони за спиење Овие бели замрзнати пан�

Удобно и стилски, панталоните за комфорни костуми за перформанси на Georgeорџ Менс се направени со флексиб

Зошто да се смирите помалку кога можете да го имате најдоброто во удобност, вклопување и флексибилност..

Каки што работи во секое време, каде билого изработивме нашиот работен ден Какис со нашата позната чети�

Детали за производот Нашите панталони со цврсти костуми се сигурни дека ве интересираат паметни Тие се

Вашите класични карго панталони само добија трендовски надградба со лабава вклопување со еластична на

Опис на производот Создадете класично паметен изглед со овие панталони од волна костум, направени од цв

Лесни и разноврсни, овие чиности ќе ви помогнат да одите каде и да ве однесе денот во стил Ги направивме �

Snilers е ваш избор за гардероба за мажи со стилот што го сакате Ние секогаш се придржуваме кон новиот конце

Овие 100% полиестерско руно џемпери се ултра удобни Внатрешноста на пантолоните е целосно обложена со ми�

Wrangler Men's Rugged Extra Pocket Cultity Pant / B> Wrigled Menial Pant Pant на Wrangler ќе се справи со предизвиците на вашите најтешки работ

Scroll