Свеж
Нулум Ванита Транзициска југозападна рабна област, 12 '15' 9

Нулум Ванита Транзициска југозападна рабна област, 12 '15' 9

Присуството: Во магацинот
DEN 2.67

Lifeивотот е подобар на прекрасен килим на југозападниот дел на раб. Без разлика дали се карате на подот на дневната соба или се грижите на каучот, направете ги секојдневните моменти повеќе незаборавни со килим оваа прекрасна. Нашите килими се дизајнирани да ја направат секоја просторија повеќе добредојдена, пријатна и ангажирана - што ги прави совршен додаток на кој било дом. Од разиграни дизајни што ќе ја активираат секоја просторија до класичните стилови што никогаш не излегуваат од стил, пронајдете совршен килим што одговара на вашата личност и стил. Удирајте ги тие нозе и одмотајте се со нашите миленичиња-пријателски и лесни за чистење килими. Нулум Ванита Транзициска југозападна рабна област килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : 100% латекс. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна. Вклучува Фринге.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Овој килим е килим со убав стил што ќе донесе многу живот во вашиот дом Овој килим е полн со боја и динами

Колекцијата „Авалон Дом Сабине“ ја рекреира суштината на една од еден вид антички рачен килим со ажури

Домашниот динамикс Килингтон Колекција Областа килим комбинира транзитонален дизајн со неутрални бои

Нашиот уникатен доормат може да го украси вашиот дом и да го покаже вашиот посебен стил Долгото трајно п

Елоквентната колекција Милана е безвременски асортиман на килими Со елегантна неутрална палета на бои

Колекцијата „Авалон Дом Сабине“ ја рекреира суштината на една од еден вид антички рачен килим со ажури

Повеќе нема да мора да ги исцрпувате улиците на Франција или Кина во потрага по тој килим Колекцијата за

Чекор во удобност со мекиот текстура на овој килим со цврста област Познат по својот свилен мек и непрол

Совршено акцент на кој било простор за живеење со стилскиот килим Галена област од Мохавк Дом...

Совршено акцент на кој било простор за живеење со стилскиот килим Волф област од Мохавк Дом Купот е созд

Трендовски и привлечен, колекцијата „Декор“ е исклучителен и убав асортиман на трендовски килими...

Додадете го овој прекрасен радикален килим за вино во вашата официјална дневна соба Вознемирените, неу�

Донесете го морскиот брег на вашиот украсен декор со Simply Daisy 8 'x 10' Дасти чад Ахој! Килим од нашата колекци

Империјалната елеганција ја опишува колекцијата на шарм Величествените дизајни на медалјон со ултратр

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим �

После долг, тежок ден, удобната колекција е токму она што ги заслужуваат нозете! Направено од некои од на

Подигнете го вашиот декор со едноставна елеганција на оваа прекрасна рачно изработена килим трајна рач

Создадете светло класичен изглед во јадење или дневна соба со килимот на црвената традиционална област

Scroll