Свеж
Атлантик 40 x71 Елита xl 9-полица од дрво за складирање на медија, фиксни полици, цврсто црно

Атлантик 40 x71 Елита xl 9-полица од дрво за складирање на медија, фиксни полици, цврсто црно

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Имате голема колекција на медиуми и сакате да ги организирате вашите филмови, видео игри и музика. Разновидната атлантска медиумска кула Елита XL има 9 полици, комплет за прицврстување на wallидот и складирање за Blu-ray, ДВД, ЦД-а и игри. Цврстиот традиционален дизајн има нови пошироки странични панели, подобрено склопување, продолжена основа и црна завршница. Зачувајте до 624 Blu-ray или 528 ДВД или 837 ЦД-а или комбинација. Гејмерите можат да чуваат 624 случаи на игри PS4. Комплет за прицврстување на wallидот ја обезбедува кулата до wallидот. Складирање на медиуми со висок капацитет-до 624 Blu-ray/PS4 или 528 ДВД или 837 ЦД-а. Нова рамка - пошироки странични панели за додадена стабилност. 9 полици - Организирајте и прикажувајте медиуми и куриози. Комплет за прицврстување на wallидот - прикачете ја кулата на идот. Мал стапало - Цврсто модерен дизајн мерки 72 "H x 40" W x 9.14 "D со традиционална црна завршница.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Монтиран на ѕид или самостоен, АТЛАНТСКИОТ ОНИКС 28 ДВД / Блуреј Кула е убав начин за управување со вашите

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Цврсто Дрво 2 Материјал : Цврсто Дрво Оваа решетка е направена со големо внимание на дета

Колекцијата Ема има дизајн инспириран од француски јазик Рачна врежана нозе, заоблени врвови и фронтов�

Сакате да бидете уредни и уредни..тоа е добро, и ние Тоа е поради оваа причина ние го дизајниравме Топол Ш

Колекцијата Orchard Hills нуди цврсти случаи омекнати од фино детални лајсни, кренати врати на панели и хардв�

Дајте му на вашата семејна соба дополнително складирање Со Кабинетот На Прозорецот Со Лизгачки Врати В�

Рендерирање Винил Рекорд Дисплеј ШтандЕЕИ4323 Допрете во средината на векотeетика Со Рендерирање Винил Р

Нема никој подобар да одлучи за распоредот на вашите полици од себе 6 Од 9 На Атлантскиот Херин се прилаг�

Scroll