Свеж
Френклин Спорт 2 -ри Скинц XT Возрасни затегнати ракавици, средна - сива морнарица

Френклин Спорт 2 -ри Скинц XT Возрасни затегнати ракавици, средна - сива морнарица

Присуството: Во магацинот
DEN 462.40

Втората ракавица за капење на Френклин, Скинц XT, обезбедува одлично чувство и зафат за играчите на балки со нашиот потпис, дигитално-градена синтетичка дланка. Нашата единечна конструкција на дланката, исто така, помага да се зголеми удобноста, издржливоста и животниот век на нараквиците, додека нашата технологија за мрежно вдишување овозможува дополнителна флексибилност и дишење за удобност. • Конструкција на палми со едно парче помага да се зголеми издржливоста и животот на ракавиците • Дигиталното гравирање на дланка обезбедува мулти-насочени точки на контакт за супериорно чувство на лилјакот • Пред-скриениот дизајн го намалува гребењето и го подобрува вклопувањето, чувството и перформансите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Колекција На Тепих Кадифен И Густ Куп Совршен За Декор За Живеење И Спална Соба Меките и декоративни Теп

Оваа макара на пумпата за серво управување е дизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на ор

Лубрикант На База на Вода на швајцарската Морнарица : Дизајниран за подобар вискозитет и мазност, брзо и

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекции на килими од аспен Југозападен Стилизиран Т�

Инципио Дизајн Серија стрелказаден капак За Клучни Карактеристики И Придобивки на Мобилниот телефон : �

ДИЗАЈНИРАНИ за РЕЗЕРВНИОТ ПАЗАР – деловите на шасијата Мевотех се дизајнирани за вклопување, форма и ф�

Со пет слоја прогресивно пофини мрежести медиуми за памучна газа помеѓу 100 полиуретански врв и основа, о

Без разлика дали барате килим за да влезете внатре или надвор од вашиот дом, Внатрешната / Надворешната �

Чистење на мус за разјаснување што се пени за нежно чистење и ревитализација на кожата...

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, �

iphone x iphone x случаи Изработен од премиум хибриден ТПУ заштитете го телефонот од гребнатини и прашина...

Богатствата НА каролина Цк2284бстј Басет Пес Тегла За Лекување Во Облик на Коска, разнобојна Тегла За Лек�

Оваа биро со совршена големина е идеална за креативност и складирање во движење! Ова преносливо биро со

Овој блејзер направен од кадифе е стручно прилагодена во редовна силуета со измешана лапа и флуид, пред�

Аква Ултра Од Соништата е екран за туширање или када без рамка со Европска привлечност и модерен архите�

Одлично како услуга за педикир за освежување на уморни, преоптоварени стапала Ги Намалува калусите...

Scroll