Свеж
Измиени шорцеви за измиени жени

Измиени шорцеви за измиени жени

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Главен топло време. Започнете со овие спортски шорцеви од лажичка за крајна удобност и стил. Исклучиво на. Приближно. Мерења на модели : Висина : 5’9 ”, половината : 24”, биста : 32 ”, колкови : 34”. Моделот носи големина S. приближно. In Seam : 3 ”. Повлечен стил. Еластична половината. Цврст тон. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Shortsенски шорцеви за влечење од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Изматете го џемпери за ракави за женски долг балон Запуштете се во нова маичка од лажичка Изработено во

Мека точка за плетења? Имаме нешто што вреди да се разбудиме со пулвер за ребра на рамото на лажицата...

Чувството на дневна облека, полиран изглед на панталони за фустани Запознајте се со новото одење за сез�

Од сите пријатни слоеви, кадифен худи на Scoop се издвојува од останатите со супермеко чувство и опуштено �

Изматете го џемпери за ракави за женски долг балон Запуштете се во нова маичка од лажичка Изработено во

Свитката за лажички Раглан е дел од удобната и модерна работа од домашната колекција Шарени отпечатоци

Дали ви треба удобно ажурирање? Без пот Scoop ве покрие со оваа џемпер во Раглан со светли, смели бои соврш�

Scroll