Свеж
Обновен на. 58 Класа 4K Ultra HD HDR Roku Smart LED телевизор

Обновен на. 58 Класа 4K Ultra HD HDR Roku Smart LED телевизор

Присуството: Во магацинот
DEN 6848.00

Подобрете го вашето искуство за забава со 58 "4 K Ultra High Definition Onn. да ги пренесувате филмовите 500.000+ и ТВ епизодите преку илјадници бесплатни или платени канали достапни на вашиот ONN. Вашите омилени уреди полесно од кога било со супериорниот квалитет на звукот и сликата што го очекувате. УСБ, дигиталниот аудио и можностите за аудио линија ви овозможуваат дополнително да го прилагодите искуството за гледање и слушање за вашата телевизија Roku. Ако е најдобрата врска достапна на вашата Уредот е AV или композитен видео излез, поврзете го со ТВ со помош на композитен AV кабел (не е обезбеден). Композитни AV кабли обично имаат три приклучоци од типот RCA на секој крај, боја кодирана на следниов начин : жолт видео црвен аудио, десен канал бел или црн аудио, левиот канал Поврзете го секој приклучок со соодветниот конектор на уредот и на ТВ. Белешка : Изберете модели имаат AV влез што изгледа како приклучок за слушалки. Користете го кабелот за развод (вклучен) за да го прилагодите овој влез на трите приклучоци од типот RCA на вашиот композитен кабел. Он. 58 "Класа 4 K Ultra HD (2160p) HDR10 Roku Smart LED телевизор (100005397) Реновиран екран од 57,5" (измерено дијагонално од агол до агол) со голема големина за дневна соба или простор за домашно кино. Резолуцијата на UHD (4 K) за јасни слики уживаат во вашите омилени емисии, филмови и спортска забава во исклучителни детали со висока дефиниција. Добро настапува во сите услови на осветлување, со што ТВ DLED исто така испорачува длабоки црнци слични на плазма и богати бои. 3 HDMI влезови за совршена врска за домашно кино HDMI испорачува убава слика и дигитален опкружувачки звук во еден удобен кабел. HDMI кабелот не е вклучен. Два звучници за внатрешни звучници од 10 W поддржани од Dolby Audio. 1 USB влез Сега можете лесно да ја поврзете вашата дигитална камера или друг USB уред за да ги видите компатибилните JPEG -датотеки. Управувајте со содржина за деца со родителска контрола Вградениот V-CHIP ви овозможува да ја ограничите содржината со заштита на лозинката заснована на рејтингот на програмата што ви дозволувате. Mountиден монтиран за да помогне во прикажувањето на вашиот телевизор совршено на wallидот за естетско и прилагодливо искуство за гледање на ТВ. Стапката на освежување од 60 Hz ја одржува содржината изгледа како измама. ТВ ќе дојде со стапка на освежување од 60 Hz, што ја ажурира вашата содржина побрзо и помага да се задржи дејството непречено . мерења за поставување на ТВ -штанд. > Постојат 46 помеѓу нозете на ТВ . Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но бил професионално прегледан, тестиран и исчистен од обновени продавачи и добавувачи на програми. Целосно функционален производ во слична нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Впечатливиот приказ на оваа ТВ 40 ”DLED ќе ве остави без здив со својата животна јасност во 1080p, 16 : 9 аспект �

Emerson LD195 EMX 19 "LCD ТВ клуч Карактеристики и придобивки : ТВ карактеристики : Clear Pix Engine PlРезолуција WXGA (1366 x 768).

Дури и деталите имаат повеќе детали Искусете сѐ подетално СО LG Nano Cell 8 K Нашиот најнапреден 8k процесор за

Sharp's LC22 SB27 UT е HDTV LCD телевизор со широк екран кој обезбедува тенок дизајн, ТВ решение со висока дефиниција

Започнете филмска ноќ, десно со LG UHD TV UM6950 Dub 4 K екран кој обезбедува четири пати повеќе од резолуцијата н�

Едноставно крајната следна генерација HDTV Диодата што емитува светлина (LED) е високо ефикасен, еколошки и

Со четири пати повеќе пиксели (8,3 милиони) од стандардните телевизори со висока дефиниција, Hisense A6 Series 4 K U

Серија Toshiba 50 L7300 U L7300 U 50 "Класа (49,5 " Прегледи) LED backlit LCD TV Full HD клучни карактеристики и придобивки : Чекор �

Истражете попаметен начин за гледање Со Филипс 55" Класа 4К (2160п) Андроид Смарт ТВ (55ПФЛ5604 / Ф7)...

Samsung UN46 H7150 7150 Серија 46 "Класа (45.9 " VIEWABLE) LED BECKLIT LCD TV Комплетни карактеристики и придобивки од HD Key и придоб

Патувањето во неверојатно реален пејзаж бидејќи осум милиони пиксели брилијантна боја и јасност се мат

Sanyo DP32648 32 "Класа (31,5 " Гледај) LCD TV HD клучни карактеристики и придобивки : HDTV (дигитална телевизија со висо�

КласаHD LED ТВ720p, 60 Hz & HDTV Рамна Дигитална Антена Секој дом има потреба од експерт за електроника, некој што

COBY LEDTV2256 22 " Класа (21.5" видливи) LEDlcd ТВ со позадинско осветлување Full HD Клучни Карактеристики и Придобивки

Изведба на слика под широки агли LG UHD TV има реална, точна боја, засилен контраст, јасност и детали...

? 22 "Класа LED HDTV? Вграден DVD компатибилен со DVD? Поддржува DVD + / R / DVD + / RW / VCD / HDCD / CD / MPEG1 / MUSIC и JPG компатибилен

Прикажете го ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР NVIDIA shield вертикално со Соодветниот Држач ЗА ТЕЛЕВИЗИЈА NVIDIA shield...

Сакате подобра, крцкава, заслепувачка слика? Па, тоа е она што ќе го добиете, заедно со многу повеќе, кога

ТВ LC32 LE450 U има LCD / LED дисплеј за зачудувачки слики и сооднос на динамичен контраст од 3 милиони до 1 Оваа те

ТВ 43 LK5700 PUA LED, во целосна HD 1080p висока дефиниција, ви дава кристално чисти слики со полни со убави детали...

Серијата Hisense ROKU Tv R6 спакува неверојатни детали во Слика СО Ултра Висока Дефиниција ОД 4 K Серијата R6, ист�

Подобрете го вашето искуство за забава со 50 "4 K Ultra High Definition Onn да ги пренесувате филмовите 500.000+ и ТВ епизо

40 "Елементот реновиран 1080p 60 Hz директен LED LED HDTV елемент ELEFW408 R 40" 1080 P 60 Hz директен LED LED HDTV : 40 "LED панел со дир�

Јас сум голема работа! Дали некогаш сте виделе вака 4 K Ultra HD? Ние претпоставуваме дека ако го сторивте тоа

Sharp LC39 LE551 U AQUOS HD39 " Класа (38.6" видливи) LEDпозадинско осветлување LCD ТВFull HD Клучни Карактеристики и Придобив

Philips 32 "Class 2 K (720p) Smart Roku TV (32 PFL4664 / F7) : Roku TVâ ¢ прави стриминг + movies and TV episodes across thousands of free or paid channels plinnovative featur

Ова е реновиран производ Тестиран е и прегледан од производителот или добавувачот на реновирање на тре�

Scroll