Свеж
Клип на д -р Браун Сон Клип, 1. КТ

Клип на д -р Браун Сон Клип, 1. КТ

Присуството: Во магацинот
DEN 1.67

Погодно и стилски од клипот за цуцла на д -р Браун, му дозволува на вашето бебе да го најде својот цуцник останувајќи прицврстено на облеката, дури и откако ќе испадне од нивните навои на устата преку рачката на цуцлата или дупката и јамките околу It Clip лесно се прицврстува на облеката за бебиња или шетачот и седиштето на автомобилот и автомобилското седиште и автомобилското седиште во автомобил Harness Strapscompatibational со повеќето брендови на Pacifier Brands BPA50% ткаени/50% пластични мијалници 5.7 "l x 1 " wsuitable за возраст од 0-12 месеци, кој е на д-р Браун, Пациферот/SOTOTE CLIP. Универзално вклопување. БПА бесплатно. Направено во Кина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Плишаниот пал на Nuby's Snugglez со малиот природен флекс цреша цреша е дизајниран за 06 месеци Овој комбо сет в�

Термометарот за безбедност 1 ви цуцник трае брзо, точно читање за 90 секунди Со утешна, ортодонтска брада�

Список на делови : 1 x pacifier1 x клип светла Опис : 1 Искрата и убавината на кристалот на цуцлата привлекува бе

Nuk Fashion Taicifiers има родови специфични за ден и ноќни дизајни и сјајвотемно влечење Како и сите Nuk Taicifiers, мод�

Помогнете му на вашето бебе или дете да задржи на својот цуцла со Booginhead Pacipal „Pinky“ со комбо Pacigrip Pacigrip е к�

Нук ?? Ортодонтски цуцла 03м Вистинска ортодонтска форма брадавица, која природно одговара на устата на б

Munchkin Latch Latch Pacifier со природна форма 0 M+ Дизајнирано од педијатриски стоматолози и мајки Нипел во форма на

Улбулу Бургер и помфрит бебешки цуцли им дозволуваат на малите да се изразат без да кажат збор Овој сет �

Scroll