Свеж
Без граници на страничните ленти на јуниорите ги тужеа хеланките на глуждот на дрес

Без граници на страничните ленти на јуниорите ги тужеа хеланките на глуждот на дрес

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Страничната лента на јуниорите ги тужеше хеланките на глуждот од Jerseyерси од без граници се симпатичен и удобен додаток на вашата временска гардероба. Направено од мек и издржлив полиестер со малку спандекс за да ја ласкаат вашата фигура, овие хеланки нудат удобно вклопување и би се спарувале убаво со вашите омилени тимови и резервоари. Има еластична лента за половини без кавга, како и дизајн на странични ленти за спортски шик изглед. Овие хеланки се должина на глуждот и се достапни во широк спектар на разновидни бои и отпечатоци. Пар со вграден мета или лабав џемпер за да го комплетирате овој забавен изглед. Страничната лента на јуниорите ги тужеше хеланките на глуждот на Jerseyерси (отпечатоци и цврсти материи) : 90% полиестер, 10% спандекс. Велур финиш. Хелеги на Jerseyерси. Дизајн на странични ленти. Должина на глуждот. Покриена еластична лента за половината. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор, кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, ладно железо од обратна страна ако е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мода Жени Плус Големина Чипка Печатење Сплис Еластична Половината Обични Хеланки панталони дизајнот с�

Спецификација на стилот : Повлекување на висока половината на стилот, должина на средниот бут, еластичн�

Супермека тужена завршница, ласкаво одговара и удобно чувство и ги имате вашите нови хеланки Мора да се

Аве Слободно Време Женска Плус Големина Пима Чизма Нога ЦрнаВисока за целосно тресење на стилот, чувајт

хеланки за жени летни секојдневни спортски јога Панталони тесни исечени панталони Материјал : Полиесте

Француски алишта за перење, плус големина на нозе со детали за капчиња Jerseyерси нозе со капчиња Пар со ка�

Овие хеланки на плетениот стих Jerseyерси од Real Size се идеален додаток на класиците на вашата гардероба Тка�

Жените Се Водат Јога Хеланки Фитнес Трчање Фитнес Спортски Целосна Должина Активни Панталоникарактери

Жените Тренингот Надвор Хеланки Се Водат Половината Копче Џеб Јога Теретана Лабава панталони информац�

Белата Марка Женските Празнични Хеланки се главен елемент во гардеробата што се истакнува во секоја пр�

Тесни жени задебелување на кадифни панталони Добрите панталони ве одржуваат топло и ја исечете кривата

—————— Добредојдовте во Продавницата за облека на брендот" Hot6sl" Можете да најдете какви било жен

Печатете Јога Панталони Со Висок Струк за Женски Хеланки Хулахопки За Компресија Јога За Трчање Фитнес

Scroll