Свеж
Елегантна удобност Ејми со преголем утешен утешител, креветот во чаша, вклучувајќи и 6-парчиња сет на листови со паметни џебови и соодветни декоративни перници, Ејм

Елегантна удобност Ејми со преголем утешен утешител, креветот во чаша, вклучувајќи и 6-парчиња сет на листови со паметни џебови

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Меки, пријатни и модерни преголеми удобни утешија од 12-парчиња Ејми. Нашиот елегантен сет на удобност со 12 парчиња ќе вклучува сет со листови од 6 парчиња и совпаѓање на декоративни перници. Одликувајќи се со вградени чаршафи со двострани џебови за складирање. Идеално да ги задржите вашите материјали за спиење на дофат. Можете да ги чувате вашите очила, книги, далечински управувачи, мобилни телефони, итн. Овој прекрасен, плетенка на плетенка ќе донесе модерен детал за декор на вашата спална соба. Достапно во неколку бои и големини за да ви помогне да координирате со вашиот дизајн на ентериер. Мека и кадифен за да ве задржи топло во текот на целата година. Квалитетно занаетчиство, ветувачки фирми зашивање за да се спречи пополнувањето да се менуваат и да се караат. Овој преголем стил ќе им одговара на оние што бараат утешител што го влече целиот кревет. Совршено за да го покриете вашиот душек, пролетта на кутијата и складирањето под кревет. Забележете дека вашиот комплет за утеха ќе биде запечатен со вакуум по пристигнувањето. За крајните ноќи одмор, оставете до 24-часовно за вашиот утешител и перници целосно да се испушти. Со тоа ќе се обезбеди искуство со спиење во форма на облак, што го прави невозможно да се излезе од кревет секое утро. Нашите производи се OEKO-TEX 100 стандардни сертифицирани . Машинско миење ладно со како бои на нежен циклус. Tumble Dry Two (или воздухот сув). Не бели. Компоненти и големина-Големина на кралицата Ејми со 12 парчиња удобност вклучува : (1) утешен, 100 "x 100", (2) Шамс, 20 "x 26", (1) рамен лист, 90 "x 102"+ 4 ", (1) вграден лист, 68" x 80 "+14", (4) перници, 20 "x 30" и (3) декоративни перници . преголем и модерен дизајн- елегантен удобност преголем сет од 12 парчиња ќе биде сет Идеално за секој дизајн на ентериер. Оваа кревет-во-торба е одличен додаток на вашата спална соба и ќе донесе живописен допир на вашиот стил. Супер-плус за да ве загрее во текот на целата година. Погоден за сите возрасти. Овој утешител ќе се повлече над вашиот кревет за да го скриете вашиот душек, пролетта на кутијата и складирањето под кревет. Не е потребно здолниште за кревети . Квалитетно изработка на занаетчиство-Нашата еми-кревет-во-торба е направена со цврсто шиење за да се спречи пополнувањето на менувањето и гребењето, со што се обезбедува рамномерен слој на топлина. Дамки, смалување и ткаенина отпорна на брчки. Меко и пријатно чувство.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Корен за вашиот омилен тим додека ја украсувате вашата спална соба со шоу ур бои спортски варситички ле�

Внесете ја раскошноста на природата во декор во вашата спална соба со бујниот и жив главен кревет Оркас�

Домашната суштина Кендал Комплетен покрив и памучен сет прави смела модна изјава во вашата спална соба

Ажурирајте ја секоја спална соба во вашиот дом со главни камала кревет во сет за постелнина за торби Сов

Создадете елегантно засолниште во вашата спална соба веднаш со подобри домови и градини црнозлатно пас

Барате совршен комплет за утешител што го има сето тоа?? ЕЛЕГАНТЕН дизајн на штипки, Зачудувачки Украсни

Поостра слика од 9парчиња морнарички кревети во торба е сè што ви треба за да го трансформирате креветот

Бохо се среќава со модерно со сетот на главните теми, кој има сè што ви треба за да го направите вашиот кр

Голи домашни микрофибер 5парчиња таупе и таупе кревет во торба, близнаци подобро и разбуди се чувствува�

Инспириран од постелнина во стилот на гроздобер земја, овој неверојатен дизајн се одликува со набразде�

Освежете го изгледот на вашата спална соба со овој подобар кревет и градини Медалјон во комплет за утеш�

Станете оној со природа со медалјонски кревет за лисја во комплетен комплет за постелнина...

Сè што ви треба за да започнете училиште погодно со домашниот дом на Сомерсет, реверзибилно назад во учи

Дизајнер инспирираше двобојна колекција постелнина за печатење Икат со се што ви треба за тој совршен с

Создавање свеж изглед во раскошна сина карирана, главните реверзибилни морнарички карирани кревет во к

Дизајнер инспирираше двобојна колекција постелнина За печатење Икат со се што ви треба за тој шик тренд

Додадете смирувачка неутрална боја и задебелена шема со главните кругови, кревети во торба Големата сф�

Изработен од супер мека четкана ткаенина од микрофибер, овој ансамбл за постелнина ви овозможува да има

Додадете допир на природата во вашата спална соба со медалјонски кревет за лисја во комплетен комплет з

Дајте му на вашиот простор солиден заземјен изглед со мејнстрим цврст кревет во торба Достапно во црвен

Scroll