Свеж
9 'сино -бело кадифен снежни топки Божиќна венец

9 'сино -бело кадифен снежни топки Божиќна венец

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Нека врне снег! Оваа празнична снежна топка Гарланд носи зимско чудо од чудата во вашиот дом. Користете ја венецот за да украсите новогодишна елка или да ја прикажете во вашите прозорци. Совршена секоја просторија во вашиот дом. Карактеристики на производот : Плишани снежни топки Божиќна венец. Совршено за украсување на вашето дрво или која било друга просторија во вашата куќа. За употреба во затворен простор. Димензија : 1 "w x 9'l. Материјал (и) : Плишани кадифни снежни топки Божиќни венец. Совршен за украсување на вашето дрво или која било друга просторија во вашата куќа. За употреба во затворен простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Нашиот начин да ја прославиме жетвата здраво зелена еукалиптус и бел венец од тиква 24 "има природна база

18 "есенски венец овој венец има бобинки од жетва и лисја од пад со ваш избор на портокалови тикви, црвени

Ширете автентицирана вибрација на Ноќта на вештерките на вашата околина со обесени овој венец на вашит�

Овој мултиобоен 13инчен плашички за жетви Ратан венец е одличен за есенските празници и е направен од тр�

Скоро природно ажурирање на вашите омилени сезонски акценти и додадете малку привлечност на вашиот дом

Овој сјаен портокал сончоглед мешан венец за жетва е совршена декорација на жетва Сјајниот портокал со�

Совршената комбинација на живописни златни жолти сончогледи цветаат спарени со кремаста бела камилица

Нов стил градинарски ветер ратан сончоглед симулација на венец од сончоглед врата од врата што виси укр

Додадете освежувачки пресврт на вашиот пролетен декор со овој полу цитрусен венец Реалните лимони се р�

Божиќни украси, венец во форма на куче од колбаси, вештачки гранки зелени лисја венец, предна врата Божи�

Овој празничен начин за славење на велигденскиот светла и шарена јајце венец е идеална декорација за ва

Материјал : Пластика, железо Wirediameter : 25cm / 9.8in (s), 30cm / 11.8in (m), 40cm / 15.7in (l) прилика : Божиќ, Нова Година, Партибар

Опис : Можете да ја подобрите велигденската атмосфера со оваа врата што виси венец заради неговиот диза�

Слави Божиќ на плажа? Потоа, уживајте во едноставно Daisy 20 "x 20 " сива весела на велосипедисти во внатрешна �

Создадете навистина уникатен изглед за да ја поздравите сезоната со начинот да го прославите пролетнио

Освежете го вашиот дом во кое било време од годината со допир на безвременската убавина на еукалиптусот

На задоволство акцентиран со лисја од каладиум и бобинки, централниот дел на овој дизајн се автентичнит

Велигденски пролет и лето вештачки цветен венец за влезна врата Овој шарен цветен венец е дизајниран за

Начинот да се слави vestетва мини тиква од тиква има факс зеленило измешано со мини тикви за добредојде ес

Овој прекрасен есенски венец ќе го направи вашиот пад на есента за стоп стопер, има база на гранчиња со л

Ibивописни ферни за драпење се уметнички распоредени во оваа колекција за да се создаде меланг на природ

Почитувајте ги нашите паднати ветерани со главните вештачки црвени, бели и сини роза "херој"...

Додадете малку декоративно акцентирање на празен wallид или врата со помош на овој вештачки венец за лозо

Покажувања на нијанси на жетвата со есенинспирирана убавина обезбедена од овој шарен вештачки венец...

Карактеристики : *Сосема нов и висок квалитет.*Направено од висок квалитет на материјал, издржлив и прак�

Scroll