Свеж
Екена Милхаурд 3 8 W 3 8 H 3 8 T Екстра мал Хадсон Декоративен фрет -woodиден панел, црвен даб

Екена Милхаурд 3 8 W 3 8 H 3 8 T Екстра мал Хадсон Декоративен фрет -woodиден панел, црвен даб

Присуството: Во магацинот
DEN 3199.84

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори. Ништо не дава богатство и топлина како нашите вистински панели од woodидови од дрво. Материјалот со ласерски нуди сликар или дамки, тенки дрвени фурнир, има резби со филигран со јасни, детални работи за пресек. Нашите панели со еден вид fretwork ја покажуваат природната убавина на дрвото со неспоредлив квалитет и едноставна инсталација. Направете совршена изјава со повеќе од 60 уникатни дизајни за избор од 4 големини и 2 дебелини. Собрани димензии : 7 3/8 "W x 7 3/8" H (опфаќа 0,38 квадратни метри на панел). Достапно во оценка на боја и 6 прекрасни недовршени видови дрвени. Конструкција на цврсто дрво во 4 големини и 2 дебелини за која било потреба од проект. Вистинското дрво нуди исклучителна топлина и детали. Мазна, конзистентна површина со убави обрасци на жито. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, тавани, врати, мебел и многу повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Додадете празничен допир на вашиот двор со Божиќниот декор за време „Водечка жица и е лесно да се поста�

Panelsидните панели од дрво се нудат модерен, елемент за внатрешен дизајн кој додава текстура и топлина во

Само диши Оваа инспиративна wallидна скулптура е потсетник да одвоите време и да го сторат токму тоа...

Создадете зачудувачки визуелен ефект за wallsидови и тавани, направете уникатна табла или завршни врати и

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори Ниш

Создадете зачудувачки визуелен ефект за wallsидови и тавани, направете уникатна табла или завршни врати и

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

Scroll