Свеж
Онтансон Студио Област со жолти дијаманти или килим за тркач

Онтансон Студио Област со жолти дијаманти или килим за тркач

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Преработете ги вашите досадни простори во области на визуелна интрига со нашата стилска студио колекција во која има разнобојни современи дизајни и практичност на мекиот куп отпорен на дамки, не-пролевање на мекиот куп завршени со поддршка од гума. Колекцијата во студиото промовира килими и килими со тркач кои се функционални и декоративни за да придонесат трендовски комплимент за вашиот простор и декор за дома, додека ги зачувувате вашите подови од нечистотија, гребнатини, абење и солза. Зголемете го вашиот дух веднаш и без напор кога ќе го искористите овој стилски килим со естетски дизајн со видлив разнобоен мотив во живописни нијанси компонирајќи мешавина од традиционална и модерна талент. Како привлечно парче, овој висококвалитетен, но сепак буџетски килим, исто така, ќе создаде фокусна точка со едноставен, но елегантен геометриски дизајн во шармантна шема на Оги за уникатен изглед што ќе ги разубави околните декор и мебел во вашиот дом или канцеларија . Отпорен на бледнее, дамки и пролевање, овој издржлив килим нуди безобразно одржување и може да биде идеален избор за домови со деца и миленичиња, како и тешки сообраќајни области како ходници, кујни, влезови, дневни соби. Текстура на машинска ткаени јамка со 100% најлонски куп го прави овој килим лесен за лежење рамен и се чувствува пријатно под нозете на вашите деца и миленичиња; Додека поддршката за гума што не се лизга помага при зафатот, така што вашиот килим останува безбедно на место без да се движите дури и кога ќе се испразнувате. Густата конструкција обезбедува трајна и долготрајна услуга; И утилитарниот куп со низок профил, изработен од врвен квалитетен полипропилен, обезбедува отпорност на дамки и избледени, како и перформанси без пролета, што сите го прават овој килим погоден дури и за дури и највисоките области во вашата куќа со одржување сличен на ветре. Претворете ја вашата куќа во дом со завршен допир со едноставно поставување на еден килим од оваа колекција под вашата кујна маса, во вашата дневна соба, ходници или од вашиот фоаје да ги поздравите вашите гости на благодатно добредојден начин. Машинско изработено во Турција со висококвалитетен полипропилен кој е сервисен и природно отпорен на дамки за да му даде на оваа килим удобност и функционалност под нозете долги часови дури и во празни места каде вашата куќа добива многу сообраќај. Функционални карактеристики, како што се отпорност на дамки, грб што не се лизга, не-пролевање и отпорен на површински куп со низок профил, се брилијантно комбинирани со шик модерни или традиционални дизајни и елегантни бои. Совршено погодно за вашиот зафатен дом или канцеларија со деца, миленичиња, посетители и тешки сообраќајни места како во кујната, покрај мијалникот на кујната или областа на шпоретот, дневната соба, трпезаријата, просторијата за тинејџери, просторијата за гости, расадник, ТВ соба, деца Соба, влез, соба за живеење, спална соба, семејна соба, скалила, фоаје, влезови и ходници. Поддршката од гума од некаква промовира безбедно зачекорување за вас и вашите миленици; и овозможува овој шик килим да остане на место со оптимален отпор на лизгање. Исклучително текстуриран мек куп нежно ги гали вашите голи нозе и создава удобно зачекорување. Строго врзани за сите рабови за да се обезбеди долговечност и да се спречи расправии или виткање. Може да имате мир на умот - гарантирано е да добиете одличен квалитетен издржлив и долготраен килим за прифатливи цени за буџетот. Онтансон ги заработи поттикнувачите на клиентите и беше доверлив бренд за ненадминат квалитет и стил во категоријата области.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Сложената природна плетенка на јута е едноставно, но елегантно Од пријателски бранч до семејна вечера, �

Дизајнирано со избалансиран слободно време и луксуз во умот, оваа спојување на затворено / отворено ќе с

Дизајнирано со рамнотежа на слободно време и луксуз во умот, оваа геометриска перница за акцент добро с�

The Marvel SpiderMan килим е забавно акцент парче за детска спална соба или простор за игра Направено е од полиес�

Матрикс LR81192WBN7995 бел / кафеав правоаголник 7 ft 9 во x 9 ft 5 во килим во затворен простор изработен од олефин...

Дизајнирано со избалансиран слободно време и луксуз во умот, оваа спојување на затворено / отворено ќе с

Наменето да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен од деца и пријателски за миленичиња...

Создадете пријатна површина над подовите од дрвени предмети или акцент на влез или дневна соба кога ќе �

Колекцијата TESS, донесена од вас од г дин Кејт, има совршени смели геометриски отпечатоци за да зачини се�

Оксно заливот Внатрешен цврст раб од каменило фрлање перница, светло сина боја, 20 "x 20 " : дизајниран да ст�

Наменето да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен од деца и пријателски за миленичиња Совршен

Scroll