Свеж
Уметничка галерија за ремек -дело Инки Калеидоскоп I шема од Аманда Мареј Канвас Уметнички принт 16 16

Уметничка галерија за ремек -дело Инки Калеидоскоп I шема од Аманда Мареј Канвас Уметнички принт 16 16

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Додадете малку уникатна и брилијантна графичка уметност во вашиот дом или канцелариски декор со овој зачудувачки калеидоскоп платно печатење од уметникот Аманда Мареј. Задебелена и брилијантна комбинација на синкаво-виолетова и бела боја ја обезбедуваат рамката за овој привлечен завиткан платно печатење. Делото нуди повторувачки елементи, бел простор и слична естетска оној на боење на рацете на батик. Повторувачката шема што се создава сигурно ќе послужи како визуелен празник за секој што наидува на ова примамливо парче. Без разлика дали ќе изберете да го покажете ова блескаво парче во вашата дневна соба, спална соба, бања или како фокусна точка на крајот на долг ходник, загарантирано е да се повлече фокусот и вниманието. Направено со супериорна технологија за печатење, добивате висококвалитетно завиткано платно печатење со исклучителни детали по прифатлива цена. Плус со целосно печатење со крварење, нема потреба да се грижите за врамување бидејќи вашето ново уметничко дело е подготвено да се обеси. Единствено сликарско печатење на шума шума. Неутрална палета на бои и сложени детали. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен правоаголник Транзициски неонски портокалови кил

Опис : 1 Материјал : полиестер 2 Големина на производот : 40 × 60см / 16x24 ", 50 × 50 (U) cm / 20x20 ", 50 × 80cm / 20x32 "...

Клучните ланци / клучните прстени на Neonblond се уникатен и совршен подарок, идеален за клучеви за куќи и а�

Сезона : Сите сезони Пол : мажи Повод : празник Стил : Мода Материјал : полиестер Fit : Fit за големина...

Материјал : , полиестер Повод : Секоја прилика Пол : Момци, девојчиња Доколку имате какви било прашања, по�

Обој ја мојата автоматска опрема за мешање контролирана од компјутер, оригинална формула OE и, квалитетн

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Women Sport Sweitsuit, Women Jogger Set, Tracksuit Set Pattern Тип : Писмо печатена Колор : Black Size : Xs, S, M, L,

Девојки акварел капе со мастило со кратки ракави со кратки ракави момчиња, обична забава за 1 до 7 години

Продавницата на HTNBO се фокусира на женска облека Погледнете ја табелата со големина на слики или опис.b.ha

Ѓердан со позлатен ланец за жени шестоаголни букви со приврзоци за слоеви ѓердансферизираат : Големина�

Mead Actisan Academic 20232024 Месечен биро за календари на календарот на календарот 21 34 x 17 биро календари на бранови

Кристин Рајт претставува зачудувачки 15x15 црно модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со наслов

Scroll