Свеж
Подобри домови и градини за складирање на коцка, еспресо, еспресо

Подобри домови и градини за складирање на коцка, еспресо, еспресо

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Создадете дополнителни прегради за складирање во вашите подобри организатори на коцка домови и градини со полицата за складирање на Quad Cube. Оваа полица се лизга во коцки оддели на подобри организатори на коцка домови и градини (продадени одделно). Дизајнот на отворено го одржува изгледот на постојната книжарница и ви овозможува да продолжите да управувате со електронски жици и кабли. Достапно во еспресо и цврсти црни завршувања, возрасните и тинејџерите исто така ќе ја најдат оваа вметната коцка привлечна. Максимизирајте ги опциите за складирање во вашите книги за коцки со подобри домови и градини, Quad Cube Cube Sholf. Дизајниран со елегантна завршница во еспресо или цврста црна боја. Врвните делови можат да поддржат до 4,4 фунти секој. Совршен за употреба во Денс, дневни соби, семејни простории, простории за забава, домашни канцеларии, соби за гости и многу повеќе. Потребно е лесно собрание на возрасни. Конструкција : 100% табла за честички. Димензии : 13.23 "W x 15.12" D X 13.11 "H. Model # BH15-084-099-32 (еспресо), BH15-084-099-36 (цврсто црно).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Toysmith Dollhouse, 815 годишна возраст за играчки кукли, препорачана возраст : 815 години Препорачана возраст : 815 г�

Начинот да го прославите Pass The Pie Денот на благодарноста плоштад десертни плочи, 10 CT се совршени за вашат�

Како едно од најпознатите возила во НАСКАР, тим за превоз е задолжително да се види за секој обожавател �

Завршете ја вашата колекција на секојдневни кујнски алатки со лажицата за лажица од бека дрво...

Продавница за украси во водовод за вашите декоративни потреби за хардвер за бања Надградете ја бањата с

Керамички сопирачки подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротор е безболно, економско решение за

Завршете ја својата гардероба со кул временски услови со 3пакувања на нараквици на чудо нација направен

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Wrangler Big Man's Outdoor Performance Zip Cargo Shorthare Chare Chare Drazing Trail надвор или во канцеларија, овие влакна што велат и шорцев�

Вашиот мал човек ќе изгледа толку рачно во овој фустан со сет! Панталоните со карирана светлина, плетени

Покажете го вашиот стил со овие прекрасни 6,5 карати создадени сини обетки од сафир во сребро Овие обетки

Scroll