Свеж
Подобри домови и градини на отворено во живо фабрика Dianthus Qt секој

Подобри домови и градини на отворено во живо фабрика Dianthus Qt секој

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Dianthus со генерации биле стандард за цветни градини. Деликатните лажни цвеќиња и мекото сиво зеленило се добредојдено гледиште во пролетната градина. Многу видови имаат прекрасен зачинет мирис и сите типови привлекуваат пеперутки. Лесно е да се одгледува во сад или во градината. Избледените цвеќиња треба да се отстранат за да се поттикне дополнително цветање. Повеќегодишни. Тип : Повеќегодишни цветаат. Засади светлина : дел сонце до сонце. Грижа за растенија : Потопете ги растенијата веднаш по садењето и редовно проверувајте за да спречите сушење, особено во сезоната на прво растење. Ако растат контејнери, разгледајте го месечното градинарско ѓубриво со општа намена месечно . Харди во зони : 6-9. За употреба во : Домашни градини и контејнери. Заврши големина : 6-24 "Висок. Најниска температура : 0 степени F.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Овој прекрасен дијамантски полу монтиран веренички прстен има 0,30 кт бели дијаманти во Поставување На Н

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

КарлинСти Карлин 12551 КарлинСТИ Дополнителни карактеристики Боја : Сребрена FITS Изберете : 19992000,20072016 BMW 328 1

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот поставен за Volvo S60 Cross Country 2021 : Дизајн�

Уметник : Kimura Designs Subject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п�

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Донесете го ветрето Исечениот резервоар за бесплатно склопување е тука со пролетен лажичка назад и шир�

Лесен дизајн ја одржува удобно да се движи низ дождливите денови во оваа стилска јакна од дожд од Wonder Natio

Додадете пријатна зимска изглед во вашата спална соба со главни ложа на снегулки, микрофибер, дувет за к

Scroll