Свеж
Сет на пионерски хеланки, 2 парчиња

Сет на пионерски хеланки, 2 парчиња

Присуството: Во магацинот
DEN 287.52

Зачувајте ги основите со овие двојни хеланки поставени од Pioneer Woman. Елегантна, силуета со целосна должина се позајмува на безброј облеки од обични дневни изгледи за да ги облече вечерни ансамбли. Направена со мека плетена ткаенина и широка еластична лента за половината за дополнителна удобност. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : два пара хеланки. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Rise and Inseam : Висок пораст, 27 ”inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Широк лента за половината со скриена еластична; Мека плетена ткаенина. Пионерската жена со 2 парчиња хеланки поставени за жени. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Белата Марка Женските Празнични Хеланки се главен елемент во гардеробата што се истакнува во секоја пр�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 30см / 11.81 "Колк : 34.5 см / 13.58 "Должина : 85см / 33.46" Голе�

Супермека тужена завршница, ласкаво одговара и удобно чувство и ги имате вашите нови хеланки Мора да се

Аве Слободно Време Женска Плус Големина Пима Чизма Нога ЦрнаВисока за целосно тресење на стилот, чувајт

Породилни Женски Обични Панталони Хеланки Растеглива Дневна За Бременост Цврсти Панталони за Џогирање

Печатете Јога Панталони Со Висок Струк за Женски Хеланки Хулахопки За Компресија Јога За Трчање Фитнес

Тесни жени задебелување на кадифни панталони Добрите панталони ве одржуваат топло и ја исечете кривата

Француски алишта за перење, плус големина на нозе со детали за капчиња Jerseyерси нозе со капчиња...

Сезона : Aut, Зима Пол : Женска Јака : Качулка Повод : Дневен, Секојдневен, Спортски Материјал : Памучен Поли�

Спецификација на стилот : Повлекување на висока половината на стилот, должина на средниот бут, еластичн�

Бу! Застрашувачки ладни хеланки од време и ве влегуваат во духот на Ноќта на вештерките...

Женски Спортски Хеланки Ограничени количини, ексклузивно за !Повеќебојна Боја За Вратоврска Редовни Же

Scroll