Свеж
Twist Twist & Lock Twist & Lock, единечна завеса, 28 -48

Twist Twist & Lock Twist & Lock, единечна завеса, 28 -48

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Оваа шипка за завеси е лесен за инсталирање без потребни дупчење или алатки! Едноставно продолжете, заклучете и притиснете нагоре за да инсталирате безбедно на место. Оваа лесна за употреба на прозорецот е совршена за станови или простории за домови, или која било просторија каде што не е дозволено или посакувано дупчење во wallsидови. Прачката се прилагодува од 28 "-48 ". За да инсталирате, едноставно извадете ја една од финалето, поставете ги панелите за завеси за прозорецот и заменете го финалето. Потоа, проширете ја шипката за завеси за да одговара на вашиот простор, заклучете го на место и лизнете го во позиција. Стапката за завеси нема да ја оштети рамка на прозорецот, а шипката е лесна за отстранување и повторна употреба. Завесаните шипки се совршени за употреба во домови, станови и домови. Прачките се достапни во разновидни завршувања за да се надополни секој декор на просторијата. Едноставно продолжете, заклучете и притиснете се за лесна инсталација. Без дупчење, нема алатки и нема штета. Издржливи, висококвалитетни финалиња на смола. Богато масло ја нанесува бронзената завршница. Свит со дијаметар од 1/2 "и шипка за заклучување на завеси. , извадете го финалето и лизгајте на шипката.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мажи и Дами вистински вистински солидна 14к злато свадба бенд прстен Висококвалитетна свадба и ангажман

Профили на животот и кариерата достигнувања На вашингтон Државјани аутфилдер, најмладата позиција игр�

Овие Трендови Меѓународни Нхл Вашингтон КапиталсАлекс Овечкин 17 Ѕидниот Постер е дизајниран со високо�

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот домашен декор со Перница Со Шема Од Ананас од Нашата Кол

Овој Тренд Меѓународен Целосен метален алхемичар : Братство Клучна Уметност 2 Ѕид Постер е дизајниран с�

оваа алатка за безбедност и преживување 2во1, ви овозможува да исечете заглавен појас и да скршите стран�

Темно Сива / Сина 500д Церада Модел # МБ014 Името на брендот Мустад Додатоци За Спортови На Вода Предметот т�

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Опис : Сосема Нов И Висок Quality.Name : Божиќен цвет.Големина : Должина околу 13см.Употреба : погоден за јавни пр

Детали За Производот.Пол : Машки / Женски / Детски Големини : Деца : 100170 Возрасен : S8 XLMaterial : 88% полиестер + 12%

Одликувајќи се со детален и уникатен дизајн наречен "замавнувачки облак", оваа декорација на ѕидот сигу�

Греј, Џејс 25х32 Златно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов Ложа Со дез�

Овој Тренд Меѓународен Повик На Должност : Црна Опс 4Пророк Клучни Уметност Ѕид Постер е дизајниран со в�

Додадете ги завршните допири во вашиот дом со нашите прекрасни перници за фрлање! Направени имајќи го п�

Широка употреба : Исчистете и подигнете нечистотија и остатоци со леснотија од душеци и тапацир за подо�

МАНДРУС МИЛЕНИУМ 22 X10, 5 5 X112 42 ET 66.56 CB ХИПЕР СРЕБРО W / ОГЛЕДАЛО СЕЧЕ УСНА ТРКАЛО MANDRМИЛЕНИУМ 22 X10, 5 5 X112 42 ET 66.5

Уживајте во оптималната функција за сопирање со Овој Дебеломер На Сопирачката А1 Кардон Компатибилен с�

Овој лесен воден чевел е специјализиран за секоја активност на вода / земја Водопропустливиот аеромеш т

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност "Ле Ч�

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

Карактеристики антивибрации механички стил воздушна ракавица®.Стилот со целосен прст обезбедува макс�

Чувајте е едноставно Плодот На Разбојот 2Пакет Безжичен Градник Без Светло Е вашиот најдобар основен до

Блескајќи со сибирската традиција, Курт Адлер 18.5 во Штајнбах Сибирски Санта Оревокршачка има стариот с�

Изработени од полиестерска ткаенина, еднострано печатење Ткаенината е силна, издржлива и ако се грижи п

100% спинбоја полиестер интерлок, Полупатент со потсмеваат вратот, влагафитил ткаенина, UPF 50+ со одлична у�

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Украсувањето на ноќта на вештерките е најлесно со Опседната Ридска Фарма! Додадете вкусно морничав доп�

Каролини Богатства CK4986 CHF Sokoke Мачка Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина, Големи, разнобојни Знаме �

Нестег од Petz Primetime е елегантна странична маса за вас со подигната дневна мешунка за вашата мачка Сите зн�

Scroll