Свеж
Суштина спиење 12 Кал крал со големина на меморија за пена

Суштина спиење 12 Кал крал со големина на меморија за пена

Присуството: Во магацинот
DEN 7664.00

Душек за пена од Mlily Memory кој комбинира врвна технологија и врвни материјали може да ви обезбеди луксузно, удобно искуство за спиење. Со својата изградба на пена-сложена пена, нашиот душек нуди совршени карактеристики како меко и удобно чувство на тело, додавајќи антисепсис материјал за свежина, изолација на движење за непречен сон, силна поддршка и супериорна поддршка на работ што ви помагаат да го добиете најдобриот можен сон. Во меѓувреме, пената на нашиот душек е потврдена со Certipus-US и OEKO-Tex Standard 100 што можете да ги користите за безбедност. Душекот е ефикасно компресиран и спакуван во кутија што може да се испорача директно до вашата врата, а вие треба само да почекате 48-72 часа за целосна експанзија по распакувањето. Душекот за пена од Mlily Memory е совршен за adluts, тинејџери и сите возрасти. Надградете ја вашата игра за спиење со нашата душек за меморија од пена.Мили Суштински сон 12 "Кал Кинг големина на меморија за пена - структура на пена вклучува 3" аеро фузија пена, 3 "течен гел флексибилна пена, 6" Флекс за поддршка на база за поддршка на Флекс . - Мути- Душекот со слоевит меморија од пена обезбедува олеснување на притисокот и изолација на движење за удобен, луксузен, непречен сон . - Поддршка од работ до раб гарантира дека не спиете на работ на креветот . - Антисепсис пена помага во елиминирање на мирисите и одржување Свежина . - Лесно Unboxing и период на експанзија од 48-72 часа . - Овој душек може да се користи на која било платформа, вклучувајќи прилагодливи основи, рамки за кревање и платформи во стилот на мрежа. Може да биде исто така совршено за секој заспан, како што спијачите на стомакот, задните спиење, страничните спиење и совршени за adluts, тинејџери и сите возрасти .-Мемориската пена е потврдена со Certipus-US и Oeko-Tex Standard 100, е безбедно за Користете . - Вклучуваме 10 -годишна ограничена гаранција без загриженост со секоја набавка . - Димензии на душекот : 84 "L x 72" W x 12 "H; димензии на испорака : 42" L x 21 "W x 21" H . - Максимална тежина на оптоварување : 750 bs.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Хоен претставува прекрасно 22х20 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, насловено " АрканзасХое�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Започнете ја вашата куќа и гроздобер живот Шема на бои : јаглен, морнарица, светло сива големина : 13 "x24 ", 20

Повод : Материјал : Полиестер Тип На Модел Цврст Тип ракав Без ракави Вратот Стил V Вратот Опис на возрас�

Ова без граници на врвот на ракавот за трепет е совршен за вашата гардероба и супер удобна! Врвот е напра

Трендовски Жени Печатат Удобен Дуксер Со Долг Ракав Што Дише Со Кружен Врат Карактеристики : 1.Карактери

Платина решение За Лутема филипс 9281 348 05390 Сијалиците со Платински Раствор се оригинална светилка за зам

Уметник : Sara Zieve Millersubject : Seasonal Style : Trational Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено за виси, у

Зошто го избирам? Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање Лесно се зема насекадеВисока ефик�

Уметник : Вилхелм Гобелсубјект : Пејзажапестит : Модерен и современо производ Тип : Галерија обвиткано п�

Size : XXS,Bust : 86cm,Length : 63cm,Shoulder : 39cm,Sleeve : 58cm Size : XS,Bust : 92cm,Length : 65cm,Shoulder : 41cm,Sleeve : 60cm Size : S,Bust : 98cm,Length : 67cm,Shoulder : 43cm,Sleeve

Додадете вечерно носење во вашиот стил со украсени обувки од Brinley Co Овие пумпи ги истакнуваат мазните ми

Ахгли Компанија Затворен Круг Обработени Пастелни Розова Област Килими, 6' Круг Дизајниран да издржи се�

спецификации : t Sequins декор нараквица, сјајна и убава погоден за роденденска забава, фестивал, секојднев�

Подготвени за презентација без обесено, оваа подготвена за виси, галерија завиткано уметничко дело има

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Пакет од 3 Пелени За Кучиња Што Може Да се Перат Повеќекратно, Физиолошки Панталони Со Високо Абсорбента

Уметник : Мајк ШикСубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платно у

Вашиот пријателски соседски SpiderMan е прикажан на неговиот омилен сет на PJ Овој шарен сет на пижами е удоб�

Алонзо Саундерс претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 15х15 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

Двапати убаво! Супермеки памучни маички на Ханес, во две пакувања заштедуваат пари, одржувајте ја добро

Додадете прскање на боја на вашиот проект со нашите нови пејачки ткаенини 100% памучна ткаенина Ringspun...

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Краток ракав Круг вратот Писмо Печатење маица врвот+искинати фармерки 2 парчиња е удобно за девојче кое

Билот терариумскиот декор ви помага да создадете свет на чудење сличен на животот за вашиот рептил или �

Scroll