Свеж
3-годишен план за заштита за електроника од 12 до 19,99 $

3-годишен план за заштита за електроника од 12 до 19,99 $

Присуството: Во магацинот
DEN 48.00

Добијте години на заштита за само пени на ден. Покриени опции : Механичко Што е опфатено? Механички и електрични неуспеси; Напојување или неуспеси на напојувањето; Неуспех на артикалот за време на нормална употреба, или од нормално абење кога започнува покриеноста? Вашата покриеност започнува на денот кога ќе го купите вашиот план; Наградувана услуга : 24/7 Поддршка за клиенти; Брзи поправки или замени; откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена; Бесплатен превоз на сите поправки; нема одземања или скриени такси; Одземањето по барање ќе аплицира за месечни мобилни планови; како да поднесам побарување? За најбрза услуга, да поднесам побарување преку Интернет во секое време 24/7 со Squaretrade, компанија Allstate; Само одете да поднесете барање за неколку минути; побарајте ја вашата потврда и покриена ставка со вас; Многу побарувања се одобрени веднаш; Во други случаи, специјалист ќе ве води низ следните чекори; Ние ќе ја поправиме вашата ставка; Ако не можеме да го поправиме, ќе ви испратиме замена или ќе ви надоместиме за вас; Важна информација; Плановите за заштита важат само за производи купени од или или продавница во последните 30 дена; Со купување на овој план за заштита, се согласувате со условите за план за заштита на вашиот план за заштита, доколку не ги добиете, ве молиме /помош; Вашиот план за заштита важи само за еден основен производ; Погледнете ги Условите и Условите за целосни детали за програмата /Услови; Прашања? /Помош за одговори на вообичаени прашања или да закаже повратен повик од еден од нашите специјалисти; Дознајте повеќе за плановите за заштита на /заштита.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Печатење на ликовни уметности УВ со мастило на бело дрво од уметноста на Мармонт Хил Колекционерство од

Premium Tire Line Landsail CLV2 235 / 60 R18 107 V FITS : 201822 Honda Odyssey EXL 202022 Honda CRV Hybrid Ex 201719 Audi Q5 Technik 201718 Hyundai Santa Fe Sport 2.0 T 2012 Jeep Liberty Lim

Поставете го или облечете го сам, овој пат и врвот на резервоарот TRU е задолжителен основен што ќе го сак�

Уметник : Валери Wadesubject : People Style : Modern & Cote Moper Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено за об

Уметник : Албена Христовасубјект : Animals Tyle : Модерни рустични производи Тип : Галерија обвиткано платно у�

Чакалинг е совршена гума за велосипедистите кои сакаат да ги прошират своите хоризонти Ова вклучува па�

Професионалните четки за шминка за четки за очи Поставете го класичното пушачко око не е толку тешко да

Доживејте ја крајната удобност со брифинзите за боксерски перформанси и 1 за мажи Дизајниран со спортис

Изведете го вашиот женски шарм со нашето квалитетно интимно носење на Аеруси Направено да биде удобно и

Уметник : Sue Schlabachsubject : Abstract Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подгот

Scroll