Свеж
Империјал 1 4CT TDW Diamond 10K розово злато кубански линк машки прстен

Империјал 1 4CT TDW Diamond 10K розово злато кубански линк машки прстен

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Однесувајте се кон искрата на овие прекрасни кубански линк дијамантски прстени. Изработено во злато од роза од 10 килограми, овој дизајн во стилот на хип-хоп ги прикажува врските со кубанскиот ланец украсени со акцент на дијаманти. Подготвени со тркалезни дијаманти во вкупна вредност од 0,25 CT TDW и завршени до светла полирана сјај, овие кубански врски прстени сигурно ќе привлечат внимание. Идеално да се надари, ова елегантно парче дијамантски накит бродови спакувани во прекрасна кутија за подароци, заедно со крпа за чистење. Ние сме производство на овие производи и користиме само оригинални природни дијаманти кои се во согласност со процесот на Кимберли, осигурувајќи дека сите дијаманти се извори од одговорни извори кои не финансираат какви било конфликти што значи дека тие се без конфликт. Тежините на дијамантскиот карат (Ct.) Претставуваат приближна вкупна тежина (T.W.) на сите дијаманти во секоја поставка и може да варираат во опсегот на толеранција. Природен дијамант. Тежина на дијамант : 1/4 Ct.T.W. Боја : H-I. Јасност : I2. Исечете : круг. Поставување : Пав. Вклучува кутија за подароци и крпа за чистење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Овој блејзер направен од кадифе е стручно прилагодена во редовна силуета со измешана лапа и флуид, пред�

Девојки дождовна јакна; Чувајте топло и суво во овие девојки поштеда од јакна од дожд со постава од ткае�

Овој возрасен унисекс прстен е персонализиран и прилагоден за вас Овој класичен прстен на мајката доаѓ�

ДИЗАЈНИРАНИ за РЕЗЕРВНИОТ ПАЗАР – деловите на шасијата Мевотех се дизајнирани за вклопување, форма и ф�

Поставете го вашиот декор на отворено со рафал со топли бои и рустикални дизајни за есен Едноставно, жет

Печатење на giclee под акрилик во златна украсна рамка Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање

Оваа макара на пумпата за серво управување е дизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на ор

Чекор во симпатичен стил со пумпата за преклопување на глуждот од страна на Brinley Co Premium Faux Suede Uppers нагласе

Додадете ги елените на патеката на патеката Оксфорд во удобниот репертоар за обувки на вашето дете Овој

Еден клик напред, Каин е долго време Беше опседнато, но на најдобар можен начин Почетната визија беше да

Изразете ја вашата посветеност на иднината заедно со Овој извонреден Прстен За Годишнина Од Дијаманти �

Дураго има богата историја во производството на резервни автомобилски производи Компанијата е основан

Покажете им ја поддршката на Јазовците Во Висконсин со грабање на Оваа Примарна Качулка За Пуловер Со Л�

iphone x iphone x случаи Изработен од премиум хибриден ТПУ заштитете го телефонот од гребнатини и прашина Овој

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични бурмила уметнички дела Прославете Го Божиќ со Оваа Божиќн

Кендо резистивниот бенд вежбач е спакуван во полибаг Едноставно отстранете ја лентата за вежбање од по�

Атлетско носење што е стилско и удобно без разлика дали е активна или само игра низ куќата Спортските гр

Уметник : Етан Харперсубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано пл�

Уметник : Рик Стулцсубјект : животни Стил : Флорентнеипроид Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова

Ништо не вели „назад на училиште “ како овој скокач фустан во безвременски кариран со предни плети, под

Без разлика дали барате килим за да влезете внатре или надвор од вашиот дом, Внатрешната / Надворешната �

Повлекувањето на Dingo Malibu DI 158 е одлично секој ден стил на лизгање Наменето за да се подготви брзо и лесно,

Scroll