Свеж
Нова пумпа за управување со електрична енергија 96- Форд, Линколн, Линколн

Нова пумпа за управување со електрична енергија 96- Форд, Линколн, Линколн

Присуството: Во магацинот
DEN 3632.16

Зградувајќи со децениско искуство со употреба на обратно инженерство за повторно воспоставување на производи за управување со електрична енергија, инженерите на кардон прецизно ги дизајнираа и тестираа нашите нови пумпи за управување со електрична енергија за да се вклопат и да ги извршуваат како оригиналот. Секоја единица се снабдува со премиум заптивки со висока температура и резервоари за лесна инсталација и сигурност на кои можете да сметате. Апликација за возила : Форд Експедиција 2006-03, Ф-150 2008-04, Лобо 2008-04; Линколн Марк ЛТ 2008-06, Навигатор 2006-03. 100% computer load testing ensures optimal performance and durability by incorporating real-world parameters during the test cycle. Manufactured with premium grade, high-temperature seals for added durability under all driving conditions. Precise bushing alignment prevents premature shaft and seal wear, Значително намалување на бучавата и вибрациите . Единиците се снабдуваат со резервоар и капа (кога е применливо) за да се намали времето на инсталација и да се спречи загадување од заробени остатоци . OE Референца : 06 A145713 D 06 A145713 DX 06 A145713 FX 06 A145713 F.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Рачно тафтуван тепих од бушава област, со современ дизајн Прекрасен и богат центар за секоја просторија

1.●4 Во 1 Мултифункционална Алатка За Кујна ● Уникатен дизајн, функцијата вклучува балер за диња за копа�

13"големина : хххххл ус : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 128СМ / 50 женските летни резервоари со цврста бо�

Забавни Семејни Божиќни Пижами : Ако сакате да имате празничен празник, секогаш е толку забавно да имате

Карактеристики : Изработени од висококвалитетен материјал, користете за закачување на вашите белешки и

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс Маица во Стилот На Б�

Прославете го вашиот најнов додаток со нашата Симпатична Фламинго Бебе Сестра со Срца и Цвеќиња Новоро�

Од Колекцијата Матрикс Решетки, овој правоаголен килим е совршен спој на софистицираност и удобност...

Карактеристика : овој комплет за професионални магнетни шрафцигери 30 во 1 е дизајниран да ги сервисира с

Машки Готски Капут Средновековна Стоечка Јака Судска Облека Стоечка Јака Ретро Тенок Палто карактерис�

Лизгајте во удобен пар сандали и подгответе се за денот На играта На Њујорк Ред булс во исто време Со При

Ние го сакаме она што го правиме, ние сеуште ги извршуваме иновациите, удобноста и модата за мажите...

Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : Платно Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надворешна, �

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклу

Зошто да носите два пара очила за возење мотоцикли? Преодните дневни и ноќни моторџиски очила Магнум ув

Сезона : Четири Сезони Пол : Жени Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен Како да се мие : Рачно Миење Лад�

Контролната Рака на Брендот за замена е произведена само од компоненти со врвен квалитет Ова се една од

Опис Дали барате професионална и практична табла за изработка на накит? Ако одговорот е да, не гледајте �

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 715 Дена За Да Го Добиете Пакетот Големина : И Поло�

Обичен Бендо Нулта Жешка Розова Женски Бикини Блузи XS (2) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Жешка Розо

Бет Ен Криејтив претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 26х26 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матир�

Scroll