Свеж
Опсесија машка камо прстен од не'рѓосувачки челик со вкрстени четкани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Опсесија машка камо прстен од не'рѓосувачки челик со вкрстени четкани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од не'рѓосувачки челик, кој е лесен за одржување, оцрнуван отпорен, траен, хипоалергичен и достапен. Mossy Oak Опсесија машки камо камо не'рѓосувачки челик прстен со вкрстени четкани рабови и лукс удобност вклопување : Совршен прстен за секој повремена даб маскирна маскирана институт ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпата е направена од не'рѓосувачки челик.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Месечината Ангел Време Скапоцен Камен Ѓердан Нараквица Обетка Во Собата Накит Функција : 1 Боја : сребре�

Компатибилност : Сите Компатибилнифункција : други Ширина на површината : Друг вид на поставување : Тип Н

【Известување за купувачот】 ★ Спецификации на производот : Вкупната дебелина на калапот е 16мм, дебелин�

Атрибути : Фрлен Атрибути : Полиран Атрибути : 14к Бело злато Атрибути : Рамка Метал : 14к Бело Злато...

Додадете уникатна класа на вашиот изглед со овој едноставен, но гламурозен прстен со квадратни знаци од

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природ�

Информации за производот : Тип : Прстени, Прстениматеријал : металстил : едноставна форма : Букви / Броеви

Температурен Прстен Од Титаниум Челик Температура На Телото Паметна Температура Промена На Бојата Прс�

Класичен стил на убавина достоен за кралско семејство! Изведете ја принцезата во вас со нашите многу по�

Шарени Обетки За Печатење Цртани Филмови За Жени Девојки Облик На Чадор Обетки За Уши Тенки Висат Елега�

Scroll