Свеж
Мое дете на Картер, мое бебе и дете момче со кратки ракави Хенли маица и шорцеви, сет, 2 парчиња, големини 12м-5Т

Мое дете на Картер, мое бебе и дете момче со кратки ракави Хенли маица и шорцеви, сет, 2 парчиња, големини 12м-5Т

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Ура за лесни облеки! Облеката направена за натпревар прави да се облече ветре. Од моето дете на Картер, овој супер симпатичен лесен сет на облека е токму за вашето момче во движење. Комплетирано со мека маичка Хенли со џеб со контраст, плус што одговара на шарени платно што ги влече шорцевите за да се спарат, тој е подготвен да игра во ниеден момент. Сет со 2 парчиња вклучува : еден Хенли Теј + еден шорцеви за влечење. Tee : 100% дрес на памук со памук; кратки ракави; Плакета на предните копчиња; Контраст Шетан од градите. Шорцеви : 100% памучно платно; влечење на еластична лента за половината; ленти за враќање на натпреварот; Функционално влечење за совршено вклопување. Лесен сет на облека. Големини 12м-5Т. Машина за перење. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Класичен Безжичен ВратаСтилски модерен дизајн,уметнички со едноставност, елегантен и уникатен.Одлични

Компресор а / Ц Компресор Одговара Изберете : 20072009 форд МУСТАНГОТ 8 Цил 4.6 Л 20072016 ФОРД ЕКОНОЛИН 8 Цил 5.4 Л 2017

Ве молиме потврдете ја табелата со големини, см е должина на стапалото.Големината е стандардна големина

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

Симпатична Женска Лабава Лежерна Шифонска Маица Со Шифон Врвна Маица За Жени 2023 Година Летна Лежерна Ма

Гвајабера Кошули За Мажи Може да се користи како фустан, секојдневен, како и кошула на плажа Двобоен вез�

ИЗБЕРЕТЕ КОЈА БИЛО БОЈА НА КОЖА ПО ВАШ ИЗБОР БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ И ИСПРАТЕТЕ НИ ГО ВАШИОТ ИЗБОР ПО �

Женски Тенок Плетен Без Ракави Секојдневно Печатење Основни Ребрести Елеци За Резервоари ве Молиме про

Компатибилен со Ford® Mustang® Fastback од 1970 година Овој производ не е создаден или продаден од ford®.;19651968 теписи �

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве молиме

Добредојдовте во нашата онлајн продавница Алсол ламеса! Ние сме компанија специјализирана за производ�

Scroll