Свеж
Ролери Дерби Елита Слободен Стил Вратоврска Боја Ролери Скејт

Ролери Дерби Елита Слободен Стил Вратоврска Боја Ролери Скејт

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Нашата нова БОЈА ЗА Вратоврска Е традиционален висок врвен скејт со целосно нов дизајн. Овој скејт е стилски, а исто така обезбедува крајна удобност. Се одликува со мека, четкана кадифена постава и крајна подлога на јазикот и глуждот. Засилениот прст и петицата даваат соодветна поддршка, додека сите нови тркала за Блаженство кемистика нудат зафат и отскокнување што ќе работи одлично за сите мазни внатрешни или надворешни површини. Тие имаат лесен за чистење синтетички горен дел на лесна алуминиумска шасија. Камионите и перниците помагаат да ги водите вашите вртења и да обезбедите контрола за оптималното искуство со скејт! Скејтерите од сите возрасти и секое ниво на вештина можат да уживаат во удобноста, поддршката и прецизноста на овие ролери. Подигање Хајтоп Слободен Стил со Армирана Пета и Пети. Јазик Дополнително Поместен со Четкана Кадифена Внатрешна Обвивка. Шасија Алуминиум Камиони со / СТП Перници.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Нема ништо како пар класични ролери Со безвременски дизајн, нашата постава на класични четворки може да

Сите нови Скејт Чанти Со Ограничено Издание Од Епски Лизгалки ќе ве натераат да ги носите вашите нови ли

спецификации : чевли за моден дизајн со ЛЕД светло и тркала двоен прекинувач, погоден за вклучување или

Нема ништо како пар класични ролери Со безвременски дизајн, нашата постава На Класични Четворки може да

Епската Ѕвезда Вела Црни / Розови Ролери со Четири Ролери имаат дизајн сличен на чевли со висок врв, обез

Види ја тркалаат на Ролери Derby ® Девојки " Firestar Четири Ролери Лизгалки Овој стилски скејт обезбедува тра�

Атом Пилот Сокол Плус НТС Боја Четири Скејт Плоча Карактеристики : Ограничена Доживотна Гаранција на со

2 Лизгалки во едно! Брзо заменливите рамки ви овозможуваат лесно да се префрлите од четири ролери на вгр�

Се тркалаат во стил со Овие Лизгалишта За Мажи Во Чикаго Дизајнот со висок врв со црна винил чизма, црна �

Scroll