Свеж
Жешка Точка Мајмун Тролање Мамка

Жешка Точка Мајмун Тролање Мамка

Присуството: Во магацинот
DEN 1919.84

Направено во седум големини и над 40 завршетоци, врвната мамка е идеална за сите услови за риболов, во свежа и солена вода. Наместен со идеални должини на лидерот, Врвот е подготвен да риби веднаш надвор од пакувањето. Идеален за пастрмка и лосос исто така, се покажа смртоносно на перде, езерска пастрмка и повеќето видови дивеч. Жешка Точка Врвот Тролање Мамка : Жешка Точка Врвот Тролање Мамка е наместен со идеален лидер должини. Бавен трол модел. Совршен за сите услови за риболов, во свежа и солена вода. Идеален за пастрмка и лосос исто така, се покажа смртоносно на перде, езерска пастрмка и повеќето видови дивеч. Достапно во различни бои.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Способноста брзо да покриете многу вода без да нуркате длабоко е местото каде ШТО ОВОЈ 3д Миноу На Површ�

Лигњите За Изгрејсонце од 2,5 инчи доаѓаат осум парчиња по пакување и вклучуваат 10 бои, ТИЕ се подобрени С

Карактеристики : *100% сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практи

Нортленд Се Справи Со Лажица За Треперење Со Удар, 1 / 16 мл, #12 кука за високи тонови, 1 картичка, Перде, Крап

Специјалната Супер харинга е наменета за харинга, Аншоа и мамки за вештачка имитација долги повеќе од ш�

Робоворм Директно Опашка Црвипредводник серија Робоворм Ова се црвите што го започнаа сето тоа, оригин�

Овој Голем Залак Мамки ДвоИнчен Троен Врв Груб има одлични бои на панфиш за секоја боја на вода...

Зуењето На ПЕТАРДАТА Чакал е за правење големи звуци на пукање на врвот на водата Двата реквизити се диз

Нозете На Гуштерот И тенка опашка од лента произведуваат неодолива акција за пливање Подеднакво важна �

Од А М Риболов : " ние ги комбиниравме докажаните акции за фаќање риби на две класични мамки за да создаде

Надградете ја вашата опрема за риболов со Овие Смртоносни Гранчиња Дадли Шартрус Направени од мека пла�

Направено со комбинација На Блиц Во Огледало и спандекс подобро познато и како Флексибилен Конец или Ко

Достапно во шест бои За различни локации и услови, Сигурниот Спин е наместен со ставање преку типична ма

Испорачувајќи неспоредлива акција и перформанси за фаќање риби, Главата Ловец На Огнена Опашка Craw Craw cran

Одликувајќи се со сегментирано тело во форма на риба и вилушкаста опашка што создава исклучително жив п

Цс Премази' Винил Мамка И Жига Боја е "Најтешката Завршница Некогаш Ставена На Мамка" повеќе од 25 години..

Златниот стандард од кој се мерат сите мамки за пливање без плевел Слаби Мечкалки фаќаат риба кога сите

Ново од Мамките За Зумирање, Свињата Зум З има компактен, рационализиран профил совршен за продорен кап�

Сенко е главен во светот на риболовот Оригиналната мекопластична стапче доаѓа во големини кои се движа�

Лигњите За Изгрејсонце Од ПЛинијата се совршена Мамка за голем број различни видови Од тролери од океан

Гамакацу Пернат Високите Куки ја подобруваат секоја мамка со која се совпаѓаат Додадете една од Нашите

Scroll