Свеж
Меморе Тенок Двд Видео Складирање Случаи-Јасно

Меморе Тенок Двд Видео Складирање Случаи-Јасно

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Нови-Меморекс Тенок Двд Видео Складирање Случаи - 25 Пакет-Јасно Патентирани центрирање центар . Исчистете Го Ракавот за персонализирање На Куќиштата за Складирање ДВД Со Влошки За Кутии За Складирање Меморекс ДВД . Тенки Јасни Кутии За Складирање ДВД се направени од цврста пластика од полпропилен. Двд Тенки Куќишта се} длабочината На Стандардните Двд-Куќишта, што ви овозможува да складирате двојно поголем број случаи во ист простор. Секој случај има јасен ракав за персонализирање на вашиот случај Со Влошки За Складирање На Меморекс ДВД.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Водечките перформанси во индустријата се обезбедени, делумно, со ексклузивна обвивка со магнетна лента

Стандардниот случај со двојно ЦД накит ви овозможува безбедно да пакувате 2 стандардни ЦД а или ДВД а На�

Макстек двд случај направен од 100% висококвалитетен нов материјал Има проѕирна надворешна пластична "це

Максел Двд Снимање Медиуми ДВДР 16х 4.70 МК 50 Пакет Вретено 50 по пакбрендиран ДВДР диск компатибилен со �

1пц Максел ЦдР Диск За Снимање За Печатење, 700 МБ / 80 мин, 48х, Вретено, Мат Бело, 100 / диск За Печатење ви овоз�

Нудејќи ја носталгијата и шармот на филмските макари што ги симболизираат кината денес, Дословните Пак�

Двд+р диск буквално двд податоци дискови Ова Е Оем ОПТИЧКИ ДИСК / ЦДР БУКВАЛНО Бренд Цд / Двд Снабдување (�

Пластичниот ракав со двострана складирање на Checoutstore Premium CD е со исклучителен квалитет Производ SKU : AVCDPLSYN

Бдр м диск буквално оптички дискови Ова Е Oem ОПТИЧКИ ДИСК / CDR БУКВАЛНО Бренд Цд / Двд Снабдување (BDR M ДИСК)

ЛТО 6 лента кертриџ нуди зголемен капацитет и се протега на брзо зголемување на стапките на пренос на ЛТ�

Ракави за рекорди со винил, ЦД / ДВД внатрешни ракави Анти прашина за 5 инчи ДВД за 5 инчи ЦДСПЕЦИФИКАЦИЈА

Буквално BDR BluRay 25gb 6x Дисковите се еднострани, еднослојни, пишуваат еднаш Bluray дискови за снимање...

Scroll