Свеж
Граничен Коли Гледајте Во Сребро

Граничен Коли Гледајте Во Сребро

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Совршен подарок за секој љубител на кучиња. Дајте му подарок на тој специјален некој што ќе им го покаже на пријателите со овој прекрасен Чуден Часовник. Без разлика дали претпочитате злато или сребро, овој часовник со тематика на гранични коли ќе се координира со вашите омилени Чудни Обетки, Нараквица, Ѓердан или Шарм. Се прицврстува со тока за лесно вклучување и исклучување. Сите големи Чудни Часовници се со дијаметар од 10" во должина, 1,5", доаѓаат со кварцно движење, литиум - јонска батерија, стакло отпорно на гребење, куќиште отпорно на вода, кожен ремен, една година производители гаранција сите во прекрасна кутија за подароци. Чудните Часовници се висококвалитетни, модни изјави кои сигурно ќе бидат тема на секој разговор и омилен подарок за секоја пригода! Стакло отпорно на гребење. Случај отпорен на вода. Литиум Јонска батерија. Јапонски кварц Движење часовник случај дијамант е 1.5". Шарен дизајн на лице за часовници со лесно читливо аналогно бирање. Италијански кожен бенд во неколку комплементарни бои. Вклучена кутија за подароци. Ограничена 1-годишна гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи

PRODUCT SPECIFICS Product Fit : Direct Fit Quantity Sold : Sold individually Color / Finish : Paint to Match Vehicle Body Type : Sedan Replaces OE Number : 51128048592 Replaces Partslink Num

Овој возрасен унисекс прстен е персонализиран и прилагоден за вас Овој класичен прстен на мајката доаѓ�

Тајландската зелена кари на Ејми е вкусен оброк што целото семејство може да ужива! Комбинирајќи домаше

Детето на моите 2 парчиња PJ се совршени за време на кревет! Шарени отпечатоци и ладни карактери ги прават

За денови кога сакате удобност на ниво на маица со стил на привлекување очи, екипажот за ребра на ребра н

Користено HP Elite Book 2570p 12.5 "Лаптоп : Клучни карактеристики и придобивки : 12.5 " прикажано осветлување на задн

Римонот е за едноставните, убави детали Ременска лента на пети и квадратна тока на каишот на глуждот се �

Заштитете го и чувајте го вашиот миксер за кујната за стоење уредно и во стил со капакот на миксерот за м

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска мар

Од песок до сонце, ова дното на Бикини во Авиа ви дава спортски изглед на плажа Високото вклопување е сов

Прославете ја вашата сестра и каква одлична мајка е со оваа картичка за Денот на мајката од американски

Hotешките тркала и легендата за скејтбординг Тони Хоук се здружија за да создадат епска колекција на прс�

Сензорот за положба на мотори на моторот Вокер Производи на моторот изгради репутација во автомобилска

Времето на променливиот вентил на Hitachi (VVT) соленоид Hitachi VVT постојано варира тајмингот на вентилот со брз

Додадете ги елените на патеката на патеката Оксфорд во удобниот репертоар за обувки на вашето дете Овој

Scroll