Свеж
Сајбер-Моќ Б Суштинска Серија Б 7 - Штекер За Пренапони На Излезната Лента

Сајбер-Моќ Б Суштинска Серија Б 7 - Штекер За Пренапони На Излезната Лента

Присуството: Во магацинот
DEN 319.52

Суштинската Серија На Сајбер-Моќ Б704 7 Штекер за Пренапони на Излезната Лента нуди витална заштита од пренапони за вообичаени домашни и канцелариски уреди како што се компјутери и електроника. Спречува скокови на енергија предизвикани од бури и бранови на електрична енергија да стигнат до вашата електронска опрема. Сајбер-Моќта Б704 обезбедува 1.200 Џули заштита со 7 приклучоци, има слотови за монтирање на клучалки за опции за монтирање и 4 стапки. кабел за напојување со приклучок со прав агол. Карактеристиките вклучуваат автоматско исклучување, технологија на метален оксид варистор (МОВ), филтер ЗА БУЧАВА ЕМИ/РФИ и обвивка отпорна на удари. Овој супресор за пренапони, исто така, доаѓа Со Ограничена Доживотна Гаранција и Гаранција За Поврзана Опрема од 75.000 долари. Лизгачки безбедносен штекер опфаќа над горната половина од излезите со 3 краци. 1.200 Џули сузбивање на пренапони. Прекинувач за вклучување/исклучување без осветлување со ресетирање на прекинувачот. 125 волти, 15 засилувачи моќ капацитет. Импакт-отпорни АПС обвивка. 4 стапки. кабел за напојување со 3-долг прав агол, 45°-офсет приклучок. Клучалката монтажа слотови. Ограничена доживотна гаранција. 7 75,000 Поврзана Опрема Гаранција. Вклучува упатство за употреба. Бело.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис : Ние го воведуваме овој голем правоаголен метал, фиксно дрво и стакло лустер Фантастичен изглед на

Cebu Dining Set Picture Setter Seeking на убав ручек, попладневен чај или коктели на овој стилски бистро на отворено, пост

Маските се во голема побарувачка во моментот и со овие отпечатоци, ќе бидете покриени и стилски заедно З

Ниту границите на тројниот оџак на глувчето со широки манжетни на Jeanан ќе биде нов фаворит во вашата гар

Оваа оригинална уметност од дрво од плажа се вклопува и во рустикални декори, како и во современи просто

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекцијата На Теписи медисон Во Висок Стил Преодни Т

Уметник : Филип Хугонардсбук : Архитекторен стил : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвитка

Потпорната Дополнителна Цврста Поддршка За Перницата За Кревет Со Странични Прагови обезбедува дополн

Контурата „Софија Вергара“ на „Контура“ нуди одлична поддршка во комбинација со непречен дизајн во п

Digiorno Три месо замрзнати пица на кревање кора се создава за да се пече крцкава однадвор и мека и нежна одн

Филтер За воздух Елемент Од baldwin филтри® Чистиот воздух е од витално значење за максимизирање на перфор�

Национална Книга За Рекорди Од Серијата Тексхид, Црна, Тврда Корица, 10 3 / 8 х 8 3 / 8", 150 Нумерирани Страници (

Модернизирајте ја секоја просторија со колекцијата Carmela Jayna Rug од Home Dynamix Оваа модерна колекција на килим

Од вратоврската што ја дефинира половината до шик печатење со ланциврски, џетздолништето на Jersey Jersey на C

Габриел Г57000 Ултра Подготвена Монтажа Одговара На 0713 Шевролет Силверадо 1500 4 WD; 0713 GMC Сиера 1500 4 WD Бесконеч

Осигурете се дека вашиот кревет е најубавото место во куќата со пионерската жена 300 конец за броење на ц�

Прекрасна и трендовски, колекцијата Милинер од страна на уметноста на јазолот ја прикажува оваа прекра�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Jaguar XK 2012 : Дизајнирано прил

Разубавете ја сезоната со костим што ќе ви помогне навистина да застанете од толпата Жолтиот Костим За �

Акцентирајте ги вашите третмани со прозорци со нашата нова шипка за завеси со дијаметар од 1 " Високо ква

Овој Тренд Меѓународен А$АП Ферг Кученца Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уме

Scroll