Свеж
Лилијан Роуз Сет На Желби Картички-Црна

Лилијан Роуз Сет На Желби Картички-Црна

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Гостите можат да му посакаат на парот многу години среќа или да дадат совети за овие црни картички за потпишување. Ова е забавна алтернатива на книгата за гости и на парот му обезбедува неочекувани изненадувања додека ја читаат секоја картичка. Ставете ги овие картички на рецепција за гостите да ги завршат. Исто така, вклучено на картичките е омилено сеќавање на парот и колку долго гостите ја познаваат двојката. Картичките се 5,5" х 4,25" и доаѓаат во сет од 48. Лилијан Роуз Во Собата на 48 Желби Картички-Црна.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Честитки И Пликови со специфични уметнички дела од расата чивава Овие честитки и пликови се од колекциј

Вредност Пакет Честитки Со Пликови 5 " "X7" "50 / ПкгВредност На Слонова Коска Пакет Картички и Пликови, 5 "x 7",

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум коверти Овие картички се празн�

Воодушевете ја вашата сакана ќерка на нејзиниот роденден со оваа роденденска картичка во која има вене�

Честитки И Пликови Пакет од 8 кој раса специфични питбул териер уметнички дела Додадете ја оваа шарена з

Паперманија Народни Цветни Картички / Пликови 6 "Х6" 12 / ПкгПаперманија Народни Цветни Картички / Пликови 6

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум коверти Овие картички се празн�

Честитки И Пликови пакет од 8 кој раса специфични чивава уметнички дела Додадете ја оваа шарена за украс

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум појавување на коверти Овие кар�

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум коверти Овие картички се празн�

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум коверти Овие картички се празн�

Од година во година, картичките со бокс ноти продолжуваат да бидат омилени кај клиентите Одликувајќи се

Големина : 14,6 см х 9,8 см / Функција : Секоја картичка врежана Со Букви" Поканети Сте", со мазна мат завршни�

Честитки И Пликови Пакет од 8 кој раса специфични питбул териер уметнички дела Оваа Честитка и Пликови п

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум коверти Овие картички се празн�

Scroll