Свеж
Допир На Боја Вечера Салфетки, 2-Слоја, Пати, Бургундија, Кт

Допир На Боја Вечера Салфетки, 2-Слоја, Пати, Бургундија, Кт

Присуството: Во магацинот
DEN 367.20

Тон-на-тон, Нашиот Допир на колекција На Бои дава смела изјава. Форми и големини на слоеви за драматичен ефект во една нијанса. Измешајте различни бои за да го осветлите секој собир. Без разлика дали станува збор за училишни бои, корпоративни нијанси или само мешавина од случајни светла или пастели, Допир На бои ја поттикнува забавата! Допир На Боја Вечера Салфетки, 2-Пли, 1/8 Пати, Бургундија, 50 Кт.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Донесете дома елегантни и удобни садови со "Креативни Конвертирачки Блескави Златни Чинии" направете б�

Покажете ја вашата љубов кон решетката со поставување на масата со Овие Овални Фудбалски Чинии за Вечер

Никол Дома КолекцијаСина Цветни 7" хартиена плоча е погодна за сите прилики Од забави до секојдневна упо

Јасна пластична Чаша За Еднократна Употреба, стандардна големина 1 3 / 8 инчи висок и 1,000 инчи...

Прославете го специјалниот ден на вашето малечко! Гостите ќе го сакаат овој посебен Вклучува (16) Ми Прим�

Блескајќи со цртичка златни детали, нашите мермерни коктел салфетки се совршени за тушеви, свадби, роде�

Додадете малку боја со овој светол детал за забава! Одлично за брзо и лесно чистење! Вклучува (1) Црвени И

Додадете малку смела боја на вашиот следен настан со Овие Електрични Салфетки За Сини Забави Со нивната

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Дополнете го изгледот на поставката на вашата маса со Овие Мали Салфетки За Пијалоци Од Џем Хартија...

Резервирајте ги вашите основни материјали со Овие Салфетки За Бели Пијалоци Тие се направени од мек и в�

Гостите на вашето дете ќе имаат злобно добро време да слават околу овој капак на масата на потомците На �

Џем Хартија И Плик Пластични Партиски Плочи се чекор над стандардните хартиени плочи Достапно во разли�

Слободни Уметности Свадба Плочи Пластика 7.5 " Белоовие пластични чинии се совршени за торта или предјад�

Плочите за еднократна употреба се природна алтернатива на Стиропор и пластика Направени од влакна од ш�

Хана кШарени 7" партиските чинии се совршени за мешање и совпаѓање и ќе ја оживеат вашата забава ВРВЕН КВ

Вашите гости ќе ги сакаат нашите живописни Салфетки Од Кралска Сина Хартија и ќе уживате во практичност

Јадете ги вашите забавни оброци и предјадења со стил со Чиниите за Вечера За Уметнички Забави Оваа харт�

Преклопете салфетки за Хигиенско издавање обработен без хлор Целосно запечатената пластична амбалажа

Scroll