Свеж
Каролини Богатства ЦК4265ФЦ Бигл Розова Цвеќе Пена Подлога Во собата на 4, 1 2, разнобојни

Каролини Богатства ЦК4265ФЦ Бигл Розова Цвеќе Пена Подлога Во собата на 4, 1 2, разнобојни

Присуството: Во магацинот
DEN 2.67

Каролини Богатства ЦК4265ФЦ Бигл Розова Цвеќе Пена Подлога Сет од 4, 3 1/2 х 3 1/2, мултиколирана Пена Подлога Сет од 4 кој раса специфични бигл уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Оваа Пена Подлога Сет од 4 е од каролини Богатства колекција Дијамант Рози Розова. Плоштад Уметнички Дела Пена Подлога во собата на четири подлоги. Секоја со димензии 3 1/2 инчи на 3 1/2 инчи. Трајно обоен со уметнички дела во целосна боја и отпорен на избледување. Одлично е да ја чувате водата од вашиот пијалок надвор од вашата маса и да додадете малку талент на собир. Совпаѓајте со еден од изолираните ладилници или гушкачи за убаво пакување подароци. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови, извадете го и легнете рамно за да се исуши. Дизајнот нема да излезе. Направено од истиот материјал што го користиме за нашите влошки за глувци. Материјалот е отпорен на топлина. Совршен за ладни или топли пијалоци. Кафе или чај. Овој комплет За Подметнување е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Описr r.Овие Подлоги можат да додадат различни бои на вашата декорација Овие подлоги ви носат елегантен �

Сет од 12 Пијалок Подлоги Чаши Костери Чаша Мат Садови Со Држач Новикарактеристики : Изработен од издржл�

Опис : потоплото автоматски се исклучува кога чашата е отстранета од неа, што е многу безбедно и сигурно

Каролини Богатства CJ2007ECARC Писмо Е Музичка Белешка Писма Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки Голе�

Шарени Апсорбирачки Подлоги За Автомобили Од Песочник Комплет од 2 со овој дизајн Двата подлоги имаат д�

Големина : како што покажува сликата Метаријален : силиконски материјал 100% Сосема Нов И Квалитетен! Име �

Материјал : полиестерски влакна Големина : 12 " х 18" Бренд : Дрво На Желби Повод : внатрешен и надворешен, по�

Спецификација : Материјал : Дрвен Големина : 8, 8х8, 8х1см Боја : како што покажува сликата Количина : 1 х подл

Карактеристики : 1.Додадете допир на елеганција на вашата трпезариска маса со нашите гроздобер чипкасти

Каролини Богатства Bb5275carc Златен Ретривер Сет од 2 Држач За Чаши Автомобилски Подлоги, Голем, разнобоен С

Табела Мат, Хексаграм Шема Плацемат Топлинска Изолација Рампа Декоративни Мат Опис : Висококвалитетен �

Големина : 10,2 см х 10, 2см0, 7см дебелина класификација : Подножје Функција : овој подлога може да биде соврш�

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

Висок квалитет и Количина : 1 парчиња Боја : Боја Материјал : памучно јаже Големина : 30 х 30 см / 11,8 х 11,8 инчи

Scroll