Свеж
Брокато Суперсила Чисто Уживање Шампон Од Бутопија Коса

Брокато Суперсила Чисто Уживање Шампон Од Бутопија Коса

Присуството: Во магацинот
DEN 244.64

Шампон за Чисто Уживање во Брокато суперсила Од Бутопија Косата е формулирана со нашиот ексклузивен Нано Свилен Комплекс за да го скроти разлетувањето, да ја зајакне и контролира неуправливата коса и да го намали волуменот.Преполн со синергетска мешавина од свилени амино киселини, овој уникатен шампон ја храни и зајакнува косата додека дава масла за подобрување на сјајот за да создаде мазен, елегантен ефект кој трае. Треба да ја скроти таа грива? Brocato Supersilk_ Чист Шампон За Уживање (Големина На Патување) Со Бутопија Косата ја скроти кадравата или пржената коса без да додаде тежина на вашата коса или вашиот ден. Формулирана со Комплексот Нано Свила, луксузната, богата формула на овој шампон е неопходно уживање. ПРИДОБИВКИ : Скроти кадрава или виткана коса без додавање тежина . Додава подобрена отплеткување исплакнете целосно од косата . Елегантен долготраен изглед. Нанесете на влажна коса. За најдобри резултати, оставете ја косата 1-2 минути за шампон за да ги пренесете активните состојки. Исплакнете добро.

Детални спецификации

Додатоци на производи

400 мл Специфичен шампон кој се користи за губење на косата Содржи природен комплекс на баикалин (екстрак

Најдобриот шампон за волумен, исто така, ја задебелува косата АЛТЕРНА КАВИАР АНТИстареење Шампон за мно

Шампонот Sedal Crecimiento помага во борбата против кршење Има формула која помага да се храни и исчисти косата

За Коса Која Бара Внимание, џон Фрида Брилијантен Бринета МултиТон Откривајќи Навлажнувачки Шампон е о�

За луксузно миење со шампон и прикажување, овој шампон без мирис и миење на телото без силикон помага да

Овој комплет вклучува количина на (1) елегантен премија јаглероден отпорен на мултиупотреба на мултиупо

Коса еден 6 во 1 Чистење За Сува, Оштетена Коса кокос 1 мл (4ПАКУВАЊЕ ) Целата Коса една 6ВО1 Средства за Чист

Alberto VO5 Хербал избега од океанот Освежувачки навлажнувачки шампон има уникатна формула со 5 есенцијални

Вклучува Елегантен Челичен Игла Чешел За Опашка Од Стаорец за лесна и прецизна примена додека обезбеду�

Брокато Прскање Дневниот Шампон Е производ без сулфат кој обезбедува моментален сјај и тело Мирисот од

Овој комплет вклучува ЧЕШЕЛ За Опашка Од Челичен Игла За СТАОРЕЦ за лесна и прецизна примена додека обе�

Овој хранлив шампон е богат со ботанички производи кои нежно чистат, разлетуваат и измазнуваат...

Засилете ги бравите со оштетен изглед со шампон За Масло Од Црвен Кромид Од Црно Семе на Науката за Кожа�

Scroll