Свеж
Вилсон Федерер Тениски Рекет За Возрасни

Вилсон Федерер Тениски Рекет За Возрасни

Присуството: Во магацинот
DEN 223.84

Тенискиот Рекет За Возрасни Вилсон Федерер е инспириран од изборот на роџер Федерер. Тој е дизајниран да ви даде поголема моќ на вашите хитови и служи. Неговата технологија на лак и Ударните Влошки за Запирање обезбедуваат зголемена стабилност и контрола. Овој спортски тениски рекет има перфориран стисок кој ќе ви помогне да се чувствувате удобно и да ја апсорбирате влагата. Тој е дизајниран да ви помогне да ја подигнете вашата игра на следното ниво без разлика дали се натпреварувате, ги изострувате своите вештини, станувате во форма или едноставно играте за да се забавувате. Вилсон Спортинг Стоки Федерер Возрасни Тениски Рекет : лак технологија за поголема стабилност. Низата за напојување создава подолги главни жици за зголемена моќност. Стоп За Ударните Влошки ги намалуваат вибрациите на рекетот за поголема контрола. Штитник за браник на авион за лесна заштита. Перфориран зафат за апсорпција на влага и зголемена удобност. Големина на главата : 106". Нанижана тежина : 10,4 мл. Должина : 27.25". Стринг шема : 16 х 20. Големина на зафат : 4.375 " (3). Број на модел : WRT32480 U34 PK. Тенискиот рекет вилсон доаѓа во црвено-црн дизајн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Инспириран од перформансите и дизајнот на новата серија сечила, тимот на сечилото v7.0 спортува атрактив�

Опишете : * Сосема нов И квалитетен* Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и практичен* сил�

Направете ги вашите деца професионалци во тенисот со тоа што ќе им го подарите Тенискиот Рекет Вилсон У�

Тенискиот рекет Триумф е преголем рекреативен рекет совршен за играч почетник Екстра големата глава и �

Детска Тениска Алатка, Удобни Детски Тениски Рекети Удобни За Внатрешни Спортови Спецификација : Тип На

Материјал : Алуминиум, Графит Композитен Дизајн : Логоконтентност : 1 Големина На Капакот : 690см216 х 19 Шема

Scroll