Свеж
Бодикологија Меур Бања Бар, Кокос Хибискус, 3. оз

Бодикологија Меур Бања Бар, Кокос Хибискус, 3. оз

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Бодикологијата сака да додадете забава и магија во вашата бања со овој бар за бања со меурчиња!. Уживајте во егзотичната и примамлива комбинација на сладок кокос и расцутен хибискус. Распарчете дел од шипката под млаз вода додека не се создаде саканата количина меурчиња. Парабен И Фталат Слободен. Не Се Тестираат На Животни Посипете малку магија во вашата бања со Бар за Бања со Меурчиња за Бања. Секој бар обезбедува луксузно миризливи меурчиња и малку додадена забава. Состојки : МОДИФИЦИРАН ПЧЕНКАРЕН СКРОБ, НАТРИУМ БИКАРБОНАТ, НАТРИУМ ЛАУРЕТ СУЛФАТ, ЛАУРИЛ БЕТАИН, МАСЛО ОД КОКОС НУЦИФЕРА (КОКОС), КАЛИУМ НАТРИУМ ТАРТРАТ ТЕТРАХИДРАТ, ГЛИЦЕРИН, НАТРИУМ ЛАУРИЛ СУЛФАТ, МИРИС (ПАРФЕМ), ЦЕЛУЛОЗА ГУМА ЗА ЏВАКАЊЕ, НАТРИУМ ХЛОРИД, БХТ, ФЕНОКСИЕТАНОЛ, ХЛОРФЕНЕЗИН, ЦРВЕН 33 (CI 17200), ЦРВЕН 4 (CI 14700).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Сината хауба е свежа и природна како и нашите омилени диви цвеќиња во летниот ден Уживајте во суштината

Алафа ја балансира науката со традицијата до холистички бенефит?т вашето тело, заедници и околината...

Ова ултра нежно средство за чистење млечни лосиони брзо ја отстранува шминката, нечистотијата, остатоц�

Холивуд beauty® МАСЛО од ЈОЈОБА хидрати косата од внатрешноста на вратилото на косата Работи...

Марката На Рудникот За Сол На Пенење Бања Впива е за сите извори на најчисти соли од целиот свет и создав

Марката За Сол На Медитеранската Морска Сол Впива е за извори на најчисти соли од целиот свет и создавањ

Песоците На Бора Бора се јавуваат! Вдишете мир и издишете стрес со Нашата Геодска Бомба за Капење натопе

Чиста, Наутрална И Органска Есенцијалното масло од роза МГА се извлекува од цвеќиња и е суровина за прои

Базените можат да бидат фокусна точка на некоја сериозна забава Обезбедуваме широк избор на залихи за б

Време е да му дадете на вашето тело "љубов на кожата"со најдобра рутина за благосостојба + самољубие...

Scroll