Свеж
Стандарден Приклучок, НГ3526

Стандарден Приклучок, НГ3526

Присуството: Во магацинот
DEN 1903.84

Нгк Стандардните свеќички СЕ одобрени И препорачани ЗА сигурни перформанси за повеќето автомобилски и не-автомобилски апликации. Нгк Стандардните свеќички имаат дизајн на изолатор со 5 Ребра за да спречат трепкање и исто така се третираат со позлата отпорна на корозија за да се обезбеди леснотија на инсталација и отстранување. Ладно валаните навои спречуваат оштетување на главата на цилиндерот. Процесот на запечатување СО тројна заптивка на НГК практично го елиминира истекувањето на гас покрај школка. Цврстото Бакарно Јадро обезбедува супериорна дисипација на топлина, спроводливост и поширок опсег на топлина. Нгк Стандард Приклучок, НГ3526.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Потврдете го делот што одговара пред да купите Замени Оем Броеви : НГК : ТР5, 2238јон Дир : Ам132420специ : Тип Н�

Нгк Свеќички (Сад), Ад е најголемиот снабдувач НА ОЕ и производител на свеќички за домашни и увозни возил

Нгк Нгк Стандардна Свеќичка П / Н : 3180 Модел : Стандард Дијаметар на конецот : 14 мм Продадени : Единица Иск�

Нгк ВМоќните свеќички нудат економични перформанси за речиси секоја автомобилска апликацијаи тие се е�

Нгк Свеќичка П / Н : 6205 Нгк Свеќички( Сад), Ад е најголемиот снабдувач НА ОЕ и производител на свеќички за д

Нгк Свеќички (Сад), Ад е најголемиот снабдувач НА ОЕ и производител на свеќички за домашни и увозни возил

Заменете го оштетениот или истрошениот дел со Стандардната Свеќичка Од Бакарно Јадро НГК 2120 Направен е

Нгк Стандардна Серија свеќичките се дизајнирани за апликации за замена на акции Овие приклучоци имаат �

Нгк ВМоќните свеќички нудат економични перформанси за речиси секоја автомобилска апликацијаи тие се е�

Овој комплет За Свеќи за Трки со 8 парчиња Ngk 2405 VPower racing го заменува Autolite 136, ACCEL 265, DENSO Auto Делови 5034, DENSO Auto Д�

Scroll