Свеж
Статуа на грчка Колона-Природен Бронзен Изглед-Изработена Од Смола-Лесна-32 Висина

Статуа на грчка Колона-Природен Бронзен Изглед-Изработена Од Смола-Лесна-32 Висина

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Подобрете го вашиот дом, градина или комерцијален имот со декоративен и автентичен статует. Не само убавите растенија и камења сочинуваат добар пејзаж-статуите помагаат и во создавањето атрактивен надворешен простор. На пр. нуди комплетна статуарна линија, а еден од најпопуларните дизајни е Статуата на грчката Колона. Статуата на грчката Колона е изработена од полиетиленска пластика, но има богат и текстуриран бронзен изглед кој изгледа како вистинска бронза. Рачно изработениот кастинг има обична, но елегантна статуа инспирирана од грција. Материјалот од смола е издржлив, обезбедувајќи стабилност во сите видови средини, дури и тешки временски услови. Покрај издржливоста, статуата е лесна и може да се инсталира за неколку секунди. Наполнете со мала количина чакал или песок за да додадете поголема тежина и стабилност. Со Големата големина, материјалот и квалитетот На Статуата на грчката Колона, таа има голема вредност за нејзината цена. Добијте ја оваа прекрасна статуа за вашиот двор, пред тремот, градината или патеката денес. Емско Групацијата нуди комплетна линија на статуи на отворено, со дизајни што ќе одговараат на индивидуалноста на секој дом или комерцијален имот. Овие статуи сигурно ќе додадат карактеристичен допир на секоја градина или двор. ПРИРОДНА ТЕКСТУРА и ИЗГЛЕД - Статуата на грчката Колона има природна текстура која наликува на вистински камен. Додадете стил во вашиот домашен декор со ова парче за статуа за разговор, совршено во секој тревник, градина или домаќинство. ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА НА СМОЛА - оваа статуа е произведена од издржлив полимер од смола (полиетилен) за да реплицира бронзена статуа по пониска цена. Ја наполни статуата со чакал или песок за да се закотви против ветерот и времето. ЛЕСНА - оваа скулптура е изработена од лесен и издржлив полиетилен. Наместо тешка, скапа бронзена статуа, оваа статуа може без напор да се носи и инсталира за неколку секунди ? нема повеќе кршење на грбот и кревање!. ГО ПОДОБРУВА СЕКОЈ ПЕЈЗАЖ-Подобрување на пејзажи и екстериери. Оваа Статуа на грчката Колона доаѓа во неколку завршетоци, вклучувајќи песок, гранит и бронза : Одлична за градина, двор, патека, трем или пејзажни проекти. РАЗЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ И ДИЗАЈНИ-Емско Груп нуди комплетна занаетчиска статуарна линија со многу опции на фигурини и скулптури заедно со неколку други производи за тревникот, градината, домот и на отворено.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Оваа прекрасна длабока планета Eclipse III платно уметност се печати со употреба на највисок квалитет на мас

Една од првите меки пластични мамки за слајд, Беркли Power Bait Nessie го отвора риболов во стилот на мамки во ст

Чувајте стилски додека останувате активни во овие модни Капри од Авиа со живописни странични панели...

Добијте класична удобност и стил во мека мешавина од памук со оваа маица со кратки ракави со поглавја Оп

Од песок до сонце, ова дното на Бикини во Авиа ви дава спортски изглед на плажа Високото вклопување е сов

Останете светло на нозете со свежата улица Свежо се одликува со супер флексибилна и лесна надворешна пл

Детето на моите 2 парчиња PJ се совршени за време на кревет! Шарени отпечатоци и ладни карактери ги прават

Јакната за џемпери „Време и Тру женски џемпер“ е прекрасна јакна од џемпер од 100% поштеда со измислица н

Тајландската зелена кари на Ејми е вкусен оброк што целото семејство може да ужива! Комбинирајќи домаше

Римонот е за едноставните, убави детали Ременска лента на пети и квадратна тока на каишот на глуждот се �

Scroll