Свеж
Линон Дома Декор Скапоцен Камен Област Килим Колекција, Сина И 'рѓа, 5' 7.6'

Линон Дома Декор Скапоцен Камен Област Килим Колекција, Сина И 'рѓа, 5' 7.6'

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Колекцијата На Скапоцени Камења е Напојувана Во Турција Од 100% Полипропилен Поставен На Топлина, кој е двојно насочен со густа конструкција од 1 до 1,5 милиони поени на м2. Дизајните се инспирирани од природни елементи, како и традиционални икони за дизајн, како што се облиците на дамаск и цветните дезени. Дизајните се преодни со карактеристики на јаже и бисер за да ги издвојат од другите дизајни на пазарот. Големина На килим( Ft) : 5 'x 7.6'. Машина Направена Изградба. Преоден Стил. Направено од 100% Полипропилен. Поддршка : Акција Назад. Содржи Латекс. 30 Дена Без Дефекти На Производителите. Редовно вакуумирајте. Исчистете го местото со влажна крпа и благ детергент. Се препорачува професионално чистење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Прекрасните ленти и недооценената убавина го прават Тепихот Куристан Монако Марбела Внатрешен / Надво

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја...

Трансформирајте го секој простор во дестинација за патување со дизајните на Колекцијата Софија инспир�

Ултрамодерна софистицираност за секој простор Тепихот Од областа Еверлум Темара Јапеејн може да се поф

Во нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба меѓусебно да се исклучуваат...

Колекцијата За Движење соодветно го доловува постојано менувачкиот жежок нов изглед на денешната мода

Дизајнерските килими не мора да ја скршат банката Берберските Бои од Гарланд Килим е нов пресврт на поп�

Оваа волна од 85 проценти, полиестер од 10 проценти, рачно тафтувана површина од 5 проценти вискоза се одли

Пругастиот дизајн на Овој Тепих Во Затворен Простор Сурија Коув е достапен во различни опции за паметни

Модерната Уметничка колекција на сафавиех е наменета за секојдневни потрошувачи на животен стил кои са

Ахгли Компанија Затворен Круг Обработени Небесно Сина Област Килими, 3 ' Круг Дизајниран да издржи секој

Ако барате изјава што е доволно издржлива за вашиот двор и доволно стилска за вашата дневна соба, овој у�

Ажурирајте го вашиот декор со Тепихот Со Цврста Бушава Површина Ениса Комплетно со дното на јута, Ениса

Нашата Колекција Седона е полна со карактер, со дезени кои речиси скокаат од секој килим Оваа колекција

Тепихот Фонтана е некако обратен од неговата сестра, Тепихот Херон од колекцијата Солеј На Космоливинг

Скроени Од Бразилски Кожари Со Врвен КвалитетКои Се Сметаат За Најдобри Во СветотНашите Луксузни Килим

Додадете инстант боја и интерес во вашата соба со оваа светла, забавна, Геометриска шема Рака тафтувана

Карактеристики : Материјал : 100% полиестер плие Рачно издлабена за дополнителна длабочина и детали на р�

Колекцијата Хајди прикажува извонредни медалјони од стариот свет со безвременска и класична палета на

Од Колекцијата Хелиос, можете да уживате во совршена мешавина на удобност и слободно време! Давајќи вон�

божиќни подароци, новогодишни украси,божиќни украси,божиќен декор,божиќни украси,украси за новогодишн�

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

Инспириран од дизајнот од средината на векот со своите жлебови форми и бушави текстури, овој модерен те�

Scroll