Свеж
Воздушна Топка, Топка За Изведба На Јаже Со Влечна Цевка, Достапни Се Повеќе Опции За Боја Портокалово Жолта Топка За Изведба

Воздушна Топка, Топка За Изведба На Јаже Со Влечна Цевка, Достапни Се Повеќе Опции За Боја Портокалово Жолта Топка За Изведба

Присуството: Во магацинот
DEN 319.68

Воздушна Топка Оваа топка за влечење цевка е прикачена на јаже за влечење за да ја држи подигната од водата, што исто така ја зголемува видливоста на вашето јаже за влечење, што го олеснува наоѓањето и фаќањето кога е потребно,Го Намалува спрејот со јаже и спречува јажето да се вшмукува во будење, така што можете да поминете повеќе време крстарење и помалку време за поправање работи,Самата Топка делува како амортизер што го минимизира влечењето и делува како бариера за прицврстување грб,Топчето помага да се продолжи животниот век на вашето влечење со намалување на стресот на цевката и нејзиниот капак, помагајќи му да испорача забава и акција во годините што доаѓаат,вклучува јачина на пауза од 4.100 фунти од 60 стапки, полипропиленско јаже од 16 Влакна.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Оваа пумпа со двојно дејство ги надувува и издува влечните маси, кајаците, чамците, воздушните кревети и

Апсолутно Надворешно Целосно Шокер За Будење Со Гас Во Зелена боја е дизајниран да обезбеди ден преполн

Фатете ги пријателите и тројно зголемете ја забавата со Цевката Во Форма На д Во Форма На Гас Со Полн Гас

Двовозач, стил на палубаИзберете позиција во стилот на седење или кочија Најлонски капак со двоен бод и

Scroll