Свеж
Томи Типи Дојка-Како Ноќно Време Цуцла-0-месеци, 2пк

Томи Типи Дојка-Како Ноќно Време Цуцла-0-месеци, 2пк

Присуството: Во магацинот
DEN 1278.40

Кога градите на мама не се достапни, Цуцлата слична на Градите на Томи Типи е најдобриот избор за бебето да се закачи помеѓу доводите. Сега со штит што свети во темнина, родителите можат да поминуваат помалку време борејќи се во темнина за паднати цуцли и бебето може да остане посмирено подолго. Направено од супер-мек силикон, ова смути се витка и се протега исто како мајка за позната удобност слична на доењето. Знаеме дека идејата за воведување цуцла може да биде предизвик, па затоа изградивме една со форма и чувство за да им помогнеме на новороденчињата и доенчињата да преминат помеѓу доено, шише и цуцла. ИМ ПОМАГА НА ДОЕНИТЕ БЕБИЊА ДА ПРЕМИНАТ ПОМЕЃУ ГРАДИТЕ, ШИШЕТО и ЦУЦЛАТА : Супер меката силиконска цуцла е исто како градите на мама. СЈАЈ ВО МРАКОТ : Смирувачки свети цела ноќ, до 12 часа. ПРИРОДНО И СЛИЧНО НА КОЖАТА : Еластични силиконски свиткувања и истегнувања за да обезбедат природно смирувачко искуство, па затоа е следното најдобро нешто за бебето да се закачи помеѓу хранењето. ДОВЕРЛИВ : Инспириран Од наградуваниот Томи Типи Поблиску до Природата брадавица. Брадавица ВО ФОРМА НА ОРТОДОНЦИЈА : симетричниот дизајн на сути помага во поддршката на оралниот развој. ПОМАЛКУ ОСИП и ИРИТАЦИЈА на КОЖАТА : вентилираната форма се криви подалеку од лицето на бебето за подобар проток на воздух. БЕБЕ-БЕЗБЕДНО : Природно бпа-слободен.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Scroll