Свеж
Мажи 6. оз. Ултра Памук Пике Поло Пакет

Мажи 6. оз. Ултра Памук Пике Поло Пакет

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

100% памук; Спортската Сива боја е 90% памук, 10% полиестер; Темната Хедер е 50% памук, 50% полиестер; плетена јака и манжетни; плакета со три копчиња со копчиња од дрво; шиење со двојна игла низ целиот; Гилдан Менс 6,5 мл. Ултра Памук Пике Поло 10 Пакет.

Детални спецификации

Додатоци на производи

50% памук, 50% полиестер; направен со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња; јака за заварување; ети

Чувствувајте се удобно и самоуверено каде и да ја носите оваа маичка со кратки ракави Оваа кошула има жи

Основана Во 1890 Година, Поло Асн е раководно тело за спортот поло во соединетите држави...

Машка Летна Плажа Секојдневен Хавајски Печатење Плажа Стил Краток Ракав Поло Кошула Краток Ракав Машки

Класичен главен дел за вашата гардероба Оваа машка кошула со кратки ракави од Chaps е убав врв кој е направ

100% Полиестерска Ткаенина : Двослоен Плетен, Текстура На Пике Дизајн : Лого, Обичен Деколте : Закопчан, Тип

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Поло Кошула, Кошула За Вратот На Реверот, Секојднев

Чувствувајте се удобно и самоуверено каде и да ја носите оваа маичка со кратки ракави Оваа живописна ко�

Поло кошулата од бесплатното склопување, вашето класично летно одење се ажурира со сликарски, ленти за �

96% Полиестер Затворање на копчето Табела за Миење раце : Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 45см / 17,72" Рака�

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Краток Ракав Поло Топспатерн Тип : Боја Блок �

Заматете се во стил со печатениот голф Поло на Чапс Овој дел од истегнување беше куриран од најмеките на

Scroll