Свеж
Цимери Темно Сина Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Градскиот Пејзаж Препасирани Позадина Фреска 6 '10.5'

Цимери Темно Сина Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Градскиот Пејзаж Препасирани Позадина Фреска 6 '10.5'

Присуството: Во магацинот
DEN 2079.84

Декоративни и забавни, овој акционен тинејџерски Мутант Нинџа Желка XL позадина фреска ќе ги оживее вашите ѕидови. За да инсталирате, едноставно натопете го секој претходно залепен панел во топла вода, а потоа доведете го до ѕидот. Откако ќе се соберат сите панели, повлечете се и уживајте!Карактеристики : Претходно Залепено : Пастата е веќе нанесена на задниот дел од налепницата и се активира со спецификации на вода : Големина На Налепница : 10,5" Широк x 6" единечен сет вклучува седум панели од 18" тинејџерски мутант нинџа желка мурал. Соблекување и перење. Изработени од Сурестрип материјал. Претходно залепена апликација. Димензии : 10,5 W x 6 H стапки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Регалниот имот 2 инчен безжичен венецијански слеп дрво е стилско и ефикасно решение за секоја просториј

Прославете ја вашата сестра и каква одлична мајка е со оваа картичка за Денот на мајката од американски

Една од првите меки пластични мамки за слајд, Беркли Power Bait Nessie го отвора риболов во стилот на мамки во ст

Бела Вита знае сандали за фустани Однапред, страшни сандали на блок потпетици се омилени клиенти...

Проверете ја компатибилноста со вашето возило кликнете овде, геометната подлога за сопирачка на сопира

Опуштено вклопување на ногата на Wrangler® Boy, со прилагодување на половината, големини 418 Boys копнеат удобно�

Останете светло на нозете со свежата улица Свежо се одликува со супер флексибилна и лесна надворешна пл

Детето на моите 2 парчиња PJ се совршени за време на кревет! Шарени отпечатоци и ладни карактери ги прават

Тренд предупредување : Пристигна Шакет за слободно собрание Стилски хибрид : Овој слој е дел од кошула, д

Најуникатен дијамантски прстен создаден за најуникатна жена која ја цени уметноста на дизајнот и ужива

Заштита на агол, висока полска завршница на пластика, издржлива гума за апсорпција на шок, крената усна �

Специјално преполнети јоргани користат решеткана шема за да создадат тридимензионална решетка тексту�

Овој килим на гламур е рачно зафатен во Индија од чиста волна Се одликува со прекрасен дизајн и традицио

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Тајландската зелена кари на Ејми е вкусен оброк што целото семејство може да ужива! Комбинирајќи домаше

Цветање на семејниот прстен со родилни камења со дијамантски акцент во сребро Шарени камења за привлеч�

Scroll