Свеж
Нурисон Каприц Боемска Еклектична Слонова Коска Сина 2' 6 ' Површина Килим

Нурисон Каприц Боемска Еклектична Слонова Коска Сина 2' 6 ' Површина Килим

Присуството: Во магацинот
DEN 840.00

Во вистински боемски стил, Колекцијата На Каприци може да се пофали со еклектична мешавина од племенски инспирирани, геометриски и класични цветни мотиви. Намерно потресените гроздобер патини во неутрални палети од моментот го прават Секој Килим За Собирање Каприци разноврсна основа за секој стил на декор. Овие стручно изработени теписи со низок профил се машина изработена од мек полиестер за беспрекорно вклопување во вашата дневна соба, спална соба, трпезарија или домашна канцеларија. Основата за простор за живеење сличен На Зен започнува со овој тепих од областа бохо од Колекцијата Каприци. Намерно потресените геометриски обрасци во сина и сива боја вткаени врз основа на неутрална слонова коска создаваат топол и привлечен ефект во вашата дневна соба, спална соба, трпезарија или домашна канцеларија. Овој дизајн инспириран од глобално ниво е машина изработена од полиестер со низок профил, лесен за чистење. Тепих од боемска област со геометриски мотиви инспирирани од глобално ниво. Сината, сивата и палетата на слонова коска создаваат топол и привлечен ефект. Машина изработена од полиестерски влакна со низок профил, дебели 0,25 инчи. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина. Килим рампа препорачува.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро Колекција на килими за лесна Нега Традиционален Стил�

Сохо Килим Колекција МетроШик Преодна Област Килими Колекцијата на метрошик преодни теписи во Сохо го �

Создаден во прославата на нашата 85Годишнина, Куристан е горд што го објави лансирањето на Нашата Нова К�

Овој тепих од областа Равело е совршен додаток на секоја просторија во вашиот дом! Оваа издржлива и стил

Колекцијата Кабал се одликува со гроздобер ориентален дизајн кој е наменет да личи на добро сакан антич

Колекцијата Safavieh Marbella Mrb275a Рачно Изработен Црвен Килим Колекцијата Марбела ја прикажува едноставната е

Во нулум се стремиме да ја пополниме празнината помеѓу одличниот дизајн и достапноста, нашата колекциј�

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекционер на килими блер Машина За Перење Килими Гр

Во нулум се стремиме да ја пополниме празнината помеѓу одличниот дизајн и достапноста, нашата колекциј�

Ознака за мал до среден простор, тепихот со површина од 5х8 е идеален Ние, Означете мора да користите тепи

Трансформирајте ја секоја просторија во вашиот дом со овие декоративни килими инспирирани од персиски

Повторно измислете го просторот одново и одново со свеж, чист и ПЕРЕН тепих од Еверваш! Тепихот Еверваш �

Заљубете се во гроздобер извонредноста на Колекцијата Захара, линија на класично стилизирани теписи од

Откријте ја елеганцијата и привлечноста на рачно изработените теписи во колекција инспирирана од перс�

Преголемиот цветен дизајн е повеќегодишен фаворит кој лесно се лизга во секојаesетика Цвета во возбудли

Марта Стјуарт Килим Колекција Геометриски Модел Килими Откријте ја убавината во Колекцијата Килими Ма�

Нашата Луксузна Колекција може да се пофали со широк спектар на килими кои се движат од цврсти бои до ун�

Марта Стјуарт Килим Колекција Геометриски Модел Килими Откријте ја убавината во Колекцијата Килими Ма�

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекцијата На Тепих од тусон Потресена Машина За Пер

Scroll