Свеж
Шредмастер Основни Дома Уништувач, PS06-02, Лента-Намалување, Листови

Шредмастер Основни Дома Уништувач, PS06-02, Лента-Намалување, Листови

Присуството: Во магацинот
DEN 2704.00

Шредмастер ПС06-02 Уништувач Со Ленти обезбедува сигурно уништување во пригоден пакет, со едноставен интерфејс и компактен дизајн. Основна Безбедност (Ниво П-2) Лента Сече за не-чувствителни документи и несакана пошта. Стрип Исечете парчиња документи во слаби 1/4 "" ленти."". Парчиња до 6 листови одеднаш. 2.38 галон канта обезбедува многу простор за уништување. 2 минутно време на трчање. Вдлабнатите сечила спречуваат повреда на корисникот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Реј Starвезда полица за кујнски кабинет Оригиналниот дополнителен силен зафат што не е лепетен лагер : По�

Уметник : Хајди Вестмусјубјект : Флоралстајл : Електрикпродукт Тип : Галерија обвиткано платно Арттис по

Направете ја вашата сегашност навистина поп, завиткајќи ја со оваа црна торба за подароци за лак за лак..

Одлично ГОЛЕМО Платно 20х16 Платно Ѕидна Уметност со наслов " Класичен Мртва Природа јас" Чувствуваме дек�

За Производот : Покажи! Донесете го завршниот допир на вашите кулинарски креации со овие избори за кекси

3 парчиња Балет Девојка Торта Топер Печење Торта Декорација Алатки Слатка Девојка Десерт Маса Декораци�

Лизгајте во овој трендовски преземање на моден основен без граници Совршено парче за слој под вашата ом

Овој сет на пижами со тајни богатства со две парчиња ќе ве задржи топло во студена ноќ! Врвот со долг рак�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Изберете го вашиот модел за автомобил за сопствени вклопувачки автомобили Панталони заштеда на прилаг�

Одете луди за карирана во кошулата со кратки ракави на Georgeорџ Омилен топло време со шорцеви или фармерк�

Машки еднобоен моден костум во еднобојна боја деловен секојдневен костум волнен капутможе да гарантир�

Почетна Компоненти Замена W10314173 Фен Тапан Ролери За Kenmore / Sears 110.76952690 Фен ве Молиме запомнете : Ова Е Поче

Издржлив, но сепак топол и привлечен, овој монограмиран доормат е атрактивен, но сепак функционален дод�

Не го слушнавте од нас Нашите слушалки за слушање се прецизни инженерски за да испорачаат врвен квалите

Со дихтунзи на Виктор Рајнц, можете да бидете сигурни дека добивате решенија за запечатување кои даваат

Највисок квалитет giclee печати на архива со висока резолуција на архиви од Каролис Јанулиспрофесионално

спецификации : двоен и отпорен на ' рѓа, издржлив за употреба погоден за дома, хотел, итн...

Сега таа може да ги претстави своите омилени кукли од глава до пети со овие L.O.L Изненадувачки сјајни пат�

Уметник : Јан Бензсубјект : животни Стил : Модерен продуктен тип на средниот век : Галеријаобвиткано плат

Рингспун ОблекаОбоена Маица Машки Круг Графички Резервоар Темно Портокалова Мала.1 Памучен Резервоар Т

Бебе Момчиња Со Качулка Комбинезон Лето Повик Писмо Печати Без Ракави Ромпер За Новороденче Дете...

Motorola Moto G7 Play M2 R Користење на чист металик преден капак : леење од не'рѓосувачки челик од предниот капак, о

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Оваа кошула ги има сите класични детали, како што е класичен јака, долги ракави со копчиња со копче...

Овој Toddler Boys 3 PC Active со неверојатен Бетмен е совршен за секое момче Овој активен сет со 3 компјутери се одл

СПАКУВАЈТЕ 0Ф 2машки пилинзи за Медгеар сет, врв и панталони Врвот на струже има Vвратот, детали со повеќе

Американските Менувачи на Менувачи нудат менувачи со прилагодено вклопување со уникатни опции за пред�

Тој е доволно издржлив и удобен за вашите секојдневни носења Тоа се прекрасни уметнички хеланки кои мож

Scroll