Свеж
1 Одделение Карпи Унисе Графички Маица

1 Одделение Карпи Унисе Графички Маица

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Барате кул и смешен подарок за 1 одделение? Не гледајте подалеку Од Карпите од 1 Одделение! Овој дизајн сигурно ќе донесе насмевка на лицето на секое дете и е совршен за покажување на гордоста од 1 одделение. Подгответе се да ја потресете учебната година со овој прекрасен дизајн. Ако сте во потрага по смешна или уникатна маичка, сте слетале токму таму каде што треба да бидете! Со својата смешна, подарок и хумор атмосфера, 1-ви Одделение Карпи кошула се издвојува како идеален новина подарок за членовите на семејството длабоко во кул начин на живот. Но, ова не е само за правење модна изјава; ние исто така сме посветени да ви понудиме врвна удобност и врвен квалитет. Прецизно изработена од специјално вртени влакна, нашата кошула делува како беспрекорно платно, значително ја зголемува острината на графичките отпечатоци. Што го издвојува подалеку? Неговиот беспрекорен дизајн ги елиминира страничните шевови, осигурувајќи дека нема да почувствувате никакво триење на пазувите. И за дополнителна издржливост, се одликува со детали за лента за рамо. Карактеристики На Производот : . 100% памук (содржината на влакна може да се разликува за различни бои). Средна ткаенина(5,3 мл/јд). Класично вклопување. Солза-далеку етикета. Работи верно на големината. Печатени ВО САД. . Зошто Да Ја Изберете Нашата Маичка Од карпи од 1 Одделение?. Изразете Се : Носете го вашиот хумор или страст без да кажете збор-оставете ја маичката да зборува!. Совршена Идеја За Подарок : Познавате некој што сака кул? Оваа новина маичка прави незаборавен подарок што ќе го негуваат. Висококвалитетно Осигурување : со Слатка Опрема Флипин, избирате неспоредлив квалитет. Очекувајте долготрајно абење и живописна јасност на печатењето. Вклопување и Удобност : Кажете збогум на непријатноста и здраво на маичката што одговара правилно и се чувствува уште подобро. Поддршка Локално : Печатено во САД, секое купување поддржува домашно производство и изработка. Лесно Враќање : Купувањето со доверба значи враќање без проблеми ако не сте 100% задоволни. . Водич Големина : . С : Ширина : 20.08", Должина : 27.17". М : Ширина : 22.05", Должина : 27.95". Л : Ширина : 24.02", Должина : 29.13". XL : Ширина : 25.98", Должина : 29.92". 2 XL : Ширина : 27.99", Должина : 31.10". 3 XL : Ширина : 29.92", Должина : 31.89". 4 XL : Ширина : 31.89", Должина : 33.07". 5 XL : Ширина : 33.86", Должина : 33.86". . Обезбедување Квалитет : . Во Слатката Опрема Флипин, секое парче облека е смислено дизајнирано и прецизно произведено, токму овде во САД. Доверба во извонредниот квалитет на нашите производи. Без разлика дали ви треба стилска новина маица за излегувања со пријателите или удобен дуксер за релаксирачки моменти дома, ве покривме. 1 Одделение Карпи Краток Ракав Маица.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Универзитетот Во Северна Вирџинија Најтхокс Ја Сакам Женската Маица Што Ја Сакам Женската Маица Е Кошу�

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" ракав : 60cm / 23.62" Рамо : 44cm / 17.32" Должина : 69cm / 27.17"Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Ракав

Оваа класична маичка со кратки ракави на Унисекс се вклопува како добро сакан фаворит Мекиот памук и кв�

Вонземјанин Ѕвезда Галакси Простор Нло Космички Брод Ткаенина Печатени Од Лажица БТИ Органски Памук Пл

Големина : L Биста : 112cm / 44.09" Рамо : 42cm / 16.54" Ракав : 18cm / 7.09" Должина : 68cm / 26.77"Големина : XL Биста : 118cm / 46.46" Рамо :

Овие матрици од свилен екран се широко користени во сликањето на дрво, табла, ткаенина, Маици, торби за т�

Дали барате совршена тематска кошула за шиење за таа лукава личност што ја познавате? Или можеби само са

Идеален за сите прекрасни шлаг сопрузи чии жени им дозволуваат да одат на кампување Забавен новитет под

Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода Со илјадници дизајни за избор, �

Должина На Облека : Редовна Должина на ракавот : Краток ракав Тип На Затворање : Копчиња...

Покажете ги вашите внуци со овие графички мачки со машка дедо Одличен подарок за маица за Денот на татко

Белгија Олимписки Мечување ЗнамеСилуета Девојка Памучна Младинска Маица Ова е Маица со Младинска гол�

Идеален за татковци, татковци кои се горди на своите деца и нивните професии Совршен за Родендени, денот

Тип на вклопување : Редовен Модел Нив : Смешен Фит : одговара на големината, земете ги вашите нормални гол

Карактеристики : Уникатен Дизајн : овој врв има уникатен изглед со ракави со леопард принт и цврсти бои н

Scroll