Свеж
Блескави Колекција 0. Карат Круг Црно-Бел Дијамант Кросовер Свадба Бенд За Жени Во 18к Жолто Злато, Големина 5.5

Блескави Колекција 0. Карат Круг Црно-Бел Дијамант Кросовер Свадба Бенд За Жени Во 18к Жолто Злато, Големина 5.5

Присуството: Во магацинот
DEN 14938.24

Овој прекрасен прстен е парче скапоцен камен што сигурно ќе ве воодушеви Што Е Изработено Во 18к Жолто Злато; Дијамантска Боја : Црн Црн Дијамант Вкупна Тежина : 0,12 ctw; Бела Дијамантска Боја : I-J Бел Дијамант Вкупна Тежина : 0,13 ctw; Ширина На Производот : 4,00 mm (0,15 Инчи); сите дијаманти се Пенливи И 100% Природни; сите наши производи ќе вклучуваат кутија за подароци; Број На Модел : K8259-18ки-5,5 ставка е помала од она Што се појавува на фотографијата; фотографијата е зголемена ЗА Да Покаже детали; Кога Станува ЗБОР За Давање Подароци, Секогаш Има Дијамант како што значи "засекогаш"; Затоа Направете Го Ова Крајна Идеја За Подароци за накит За Жени, мајки, свршеници, Сестри И свекрви, Денот на мајката на вљубените Или Божиќ. Црните Дијаманти може да имаат еден или два мали чипови или бели дамки; црните дијаманти во оваа ставка се полу-фацетирани и природни; овие црни дијаманти се квалификуваат како акценти исечени од роза или дијаманти; црните дијаманти во овој накит не се со квалитет на скапоцени камења и содржат различен број аспекти од 0 до 16; Природните црни дијаманти се ретки; Блескавиот Камен продава само црни дијаманти третирани со топлина, третирани со методот На Термичка Обработка Под Висок Притисок (ХХТ); Во Третманот со ххт, дијамантите се загреваат на приближно 1260 степени, а дијамантите стануваат црни; третманот со ххт е сосема безбеден и траен. ГАРАНЦИЈА - сите наши дијаманти се без конфликти; нашите производи се поддржани од неверојатна услуга за клиенти и нудиме гаранција за враќање на парите за 30 дена. 90 Ден Гаранција - стоиме зад нашите производи; Ако изгубите акцент камен или вашата поставка е оштетена за ВРЕМЕ НА НОРМАЛНОТО абење, ние ќе ГО поправиме за ВАС; ве Молиме прочитајте ја нашата страница за нас за повеќе информации.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Совршено за какви било прилики, како што се : секојдневно носење, секојдневно носење, домашен фустан, фот

Каролини Богатства CK4986 CHF Sokoke Мачка Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина, Големи, разнобојни Знаме �

КраЗАрт Бидете Инспирирани 6Во1 Вистински Супер Спа Салон е крајната педикир спа искуство за деца! Ужива

Додадете ги завршните допири во вашиот дом со нашите прекрасни перници за фрлање! Направени имајќи го п�

Дизајнерот Клара Пучи накит направен во Соединетите Држави направен да трае цел живот, совршен за секој

Одлично за реставрација, полиуретанските влошки се многу подолготрајни од О Е.М Заменете ги оние оригин

Овој Тренд Меѓународен Нетфликс Странец Работи : Сезона 3Хоп Ѕид Постер Врамени Трендови Постерите се д�

Чувајте е едноставно Плодот На Разбојот 2Пакет Безжичен Градник Без Светло Е вашиот најдобар основен до

Барате панталони кои се чувствуваат удобно како вашите омилени спортски панталони? Оставете Му Го На Ли

Ахгли компанија во затворен плоштад современ темен бадем кафеава крпеница, килими, 5 'квадратни...

Кембелс ја кондензираше супата од мега глупак, 10,5 мл CAN (пакет од 12) бренд : Campbells Manforurer : Campbells Вкус : Мега С�

Колекцијата Тепих Од областа Перис од Нурисон е за лесен стил и долготрајна удобност Со густа конструкц

Хадсон бебе лајет сет е совршен стартер сет за вашето малечко Нашиот комплет за мешање и совпаѓање го пр

Разумна, но сепак софистицирана колекција на осветлување вкоренета во ажурираниот класичен модерен ст�

Овие Трендови Меѓународни Марвел СтриповиДух ПајакДух Пајак #1 Варијанта Покритие Ѕид Постер е дизајни�

Овие се висококвалитетни и симпатични каросерии со кратки ракави направени од 100*% памучни материјали и

Ова е кошулата што го започна сето тоа Нашата Машка Кошула Со Долги Ракави Bimini Bay Autfitters Е надградена И мо�

Ieули Егерс претставува зачудувачки 11x14 црно украсно дрво, врамено со двојно matидно уметничко парче, со н�

Електрични лежишта на Денот на независноста на Entyinea За жени, женски обични јога панталони удобно печате

Дрвениот градинарски сет додава гроздобер изглед и е специјално дизајниран за вашата градина, внатреше

Плодот на Руното На Момчињата Разбој комбинира удобност и издржливост за да му обезбеди на вашето дете �

Времето за спиење е тука и го барате тој совршено удобен, мек, еластичен пј сет за момчиња? Тогаш не гледа

Спектар НоарМоливи Во Боја : Прелиминарни Овие моливи за мешање се совршени за секој уметник! Користете

Специфични дизајни на возилотоодговараат на една форма, вклопување и функција, крајна сила...

Овој Тренд Меѓународен Целосен метален алхемичар : Братство Клучна Уметност 2 Ѕид Постер е дизајниран с�

Големина : S Bust : 110cm / 43.31 '' Рамо : 60cm / 23.62 '' Sleeve : 62cm / 24.41 '' 'Должина : 68cm / 26.77'Size : M Bust : 116cm / 45.67' '' Reone : 61.5cm / 24.21 '' Sl

Дали сакате да го направите вашиот мебел лесен за употреба и освежување? Дали сакате брзо да ја пронајде

Womenените без ракави печатење џеб за печатење плус големина на спиење долги фустани лабави облеки : 1...

Scroll