Свеж
Среќен Ден Татковци Туш Завеса За Бања Во Собата Зимски Божиќ Фарма Дома Бања Када Декорација Издржлива Ткаенина Машина За Перење Со Кука со Куки, 36х72во

Среќен Ден Татковци Туш Завеса За Бања Во Собата Зимски Божиќ Фарма Дома Бања Када Декорација Издржлива Ткаенина Машина За Перење

Присуството: Во магацинот
DEN 319.84

Пакет : 1 х Туш Завеса, 12 х Куки. Материјал : Полиестер, Пластика. Димензии На Производот : . Големина С-36Х72 " /90х180см(со 6 дупки). Големина М-60х72 " /150х180см(Со 9 Дупки). Големина Л-72Х72 " /180х180см(Со 12 Дупки). Тип На Соба : Бања. Стил : Туш Завеса. Водоотпорна Печатена Ткаенина Завеса За Туширање Со Метални Шипки И Бели Пластични Куки. Направено Со Издржлива Полиестерска Ткаенина Што Може Да Се Пере За Долготрајна Употреба И Стил. Пондерираниот Раб Помага Да Се Задржи Завесата На Место; Металните Громови Отпорни На ' Рѓа Го Зајакнуваат Горниот Заглавие. Обезбедува Привлечност За Приватност И Декор За Бања; Користете Со Или Без Облога За Завеси За Туширање; Машина За Перење. , За Целосна Покриеност На Штандот За Туширање; Вклучува 12 Бели Пластични Куки За Завеси За Туширање Среќни Татковци Ден Декорација Туш Завеса, Бања Декорација, Среќни Татковци Ден Декорација, Подарок За Ноќта На Вештерките. Премиум Материјал : Еколошка Водоотпорна Полиестерска Ткаенина,Водата Брзо Се Лизга И Се Суши. Исклучителен Дизајн : Hd Печатење И Со Живописни Бои, Донесете Ја Вашата Бања Потрајна Хармонична Декорација. Лесен За Употреба : 12 Бесплатни Куки И Армирани Решетки Со Горниот Заглавие За Лесно Инсталирање. Мулти Големини : Одговара Стандардна Големина Када И Мала Бања Туш Кабина. Мулти Опции : Не Само Мермер Туш Завеса, Но, Исто Така,Апстрактни Ленти Таписерија,Божиќ, Ноќта На Вештерките Туш Завеса, Затемнување Крпа, Прозорец Завеса, Поделба Позадина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

①Премиум Материјал И Убав Дизајн】 Завесите За Туширање се изработени од полиестерска ткаенина, која е

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

Оваа Ткаенина Рустикален штала Врата туш завеса преуредување вашата бања со забава со декоративни фарм

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење Мека И Удоб�

Полиестерска Ткаенина Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма �

Зошто изберете bextsrack туш завеса? Лесна Нега : тоа е воздушно, лесно, меко и може да се пере во машина Најдо�

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц Цврста издржлива в�

Комплетите за Бања со Фузија на бања веднаш ќе го освежат уморниот декор за бања со живописни модели во �

Украсете ја Вашата Бања со Нашите Шик Различни Завеси За Туширање Со Дизајн Материјал : Изработен од вис

Печатена Завеса За Туширање Полиестер Водоотпорна И водоотпорна Бања отпорна на Мувла И Преградна Заве

1 Изработен од 100% полиестер;антибактериски, водоотпорен, отпорен на мувла, безбеден и еколошки 2...

Scroll