Свеж
Авид Хс Велосипед Мтб Нерѓосувачки Ротори Диск Велосипед Кочница Ротор

Авид Хс Велосипед Мтб Нерѓосувачки Ротори Диск Велосипед Кочница Ротор

Присуството: Во магацинот
DEN 1.67

Карактеристики : * сосема нов висок квалитет* Прифатете висококвалитетен дизајн на материјал, нежен и издржлив* Целосно гравирање и мелење СО ЦПУ, дисипација на топлина, галванизација, ЛОГО, формирање печат* армиран челик од нерѓосувачки челик, стандардна инсталација со 6 дупки, дијаметар на јадрото на дупката 44ммпроизвод опис Материјал : нерѓосувачки челик боја : Црвена, жолта, сина, зеленило : 160/180mmpackage Вклучуваат : сопирачка рампа *1 белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Производите се произведуваат по строг скрининг, што е доверливо. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не, ние веднаш ќе ви го решиме.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ретро, во тренд Колекцијата Ступел Дома Декор Добри Вибрации Мир Рака Розова Ѕид Плакета доаѓа во ливче

Совршено за бранч или облека за работна недела, оваа кошула и панталони Plisse поставени од Nine.Eight е разновр

Воодушевување во вкупната удобност на беспрекорен градник на граници Дизајнирано за да не почувствува�

Овој Тренд Меѓународен А$АП Ферг Кученца Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уме

Филтер За воздух Елемент Од baldwin филтри® Чистиот воздух е од витално значење за максимизирање на перфор�

Опис : Ние го воведуваме овој голем правоаголен метал, фиксно дрво и стакло лустер Фантастичен изглед на

Овие класични сандали од TSprap Thong имаат сложени детали за пресврт со испреплетени кожни ленти со суровин�

Комбинацијата на живописни и живи, неутрални и природни бои со современи преодни обрасци Во Колекцијат�

Спиење или дневна во стил со овој дводелен изрез јака пј поставен Од Тајни Богатства Врвот на јаката со �

Нов Gpd 1712371 Hvac Активатор Висококвалитетни Глобални Делови Дистрибутери Hvac Побудувачко Внесете го типот

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекцијата На Теписи медисон Во Висок Стил Преодни Т

Прекрасна и трендовски, колекцијата Милинер од страна на уметноста на јазолот ја прикажува оваа прекра�

Уметник : портфолија на диви јаболка : сè уште начин на живот : модерни производски тип : галеријаобвитка�

Scroll