Свеж
Двострано Долго Капење И Пешкир За Триење На Грбот, Бања За Масажа, Силна Прашина И Повлекување На Задната Лента, Пешкир За Триење, Артефакт За Чистење, Чистење И Мас

Двострано Долго Капење И Пешкир За Триење На Грбот, Бања За Масажа, Силна Прашина И Повлекување На Задната Лента, Пешкир За

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Двострано Долго Капење и Пешкир за Триење На Грбот, Бања За Масажа, Силна Прашина и Повлекување На Задната Лента, Пешкир за Триење, Артефакт за Чистење, Чистење и Масажа. Карактеристики : . Целосна покриеност : прилагодената должина на задниот дел во комбинација со рачки на двата краја, го олеснува целиот грб . Пробајте четка за пилинг. Двострана Технологија : едната страна обезбедува текстурирана површина со длабок пилинг; другата страна обезбедува мека и мазна површина на суперфини влакна за масажа и подмладување на кожата. Здравствени придобивки : избришете ја површината на кожата со мијалник за грб за да ја зголемите крвта . Редовната употреба на ова средство за чистење на телото ќе ви помогне во циркулацијата на крвта. Препорачано од дерматолози и здравствени работници за сите типови кожа. Лесно за чистење : има пригодна рачка на двата краја, што го олеснува грбот за да добиете соодветно внимание. Контролирајте осип, сува кожа, осип и други проблеми со кожата. Закачете ја слушалката за да се исуши. Издржлив : машина за перење, долгорочна употреба, нашиот чистач за грб ќе ги задоволи вашите потреби за пролевање, дури и по долгогодишно перење и рециклирање. користете : Навлажнете го целото тело, отстранете го маслото и сапунот Прво Користете сапун или долгорочна, влажна крпа за миење на телото Избришете според вашата навика За капење Исплакнете со чиста вода. По туширањето, измијте долга крпа и исушете ја за употреба. Мек двостран дизајн : површината покриена со мека памучна волна ја одржува пената за капење и нежно масира и чисти чувствителен дел од кожата. Тип на обработка со двојна намена, избришете го грбот и висат на сонце. Продолжена големина : кога ќе го преклопите, ова е марамче со големина, но кога е испружено, долго е 82 см. Можете да ги испружите рацете, да го измиете грбот и пределот што не треба да се грижите за неговото витко тело. Може да издржи 100 килограми. Пренослив : Кога ќе го држите во рака, тоа е лесни и меки пердуви. Кога ќе го користите, нема да чувствувате никаков товар. Кога патувате, тоа не ви го зазема просторот. Забелешка : Рачно мерење, ве молиме дозволете мала грешка. Бојата може да биде малку поинаква од екранот. Вклучуваат : . 1 х Пешкир Двострано Долго Капење и Пешкир За Триење На Грбот, Бања За Масажа, Силна Прашина и Повлекување На Задната Лента, Пешкир за Триење, Артефакт за Чистење, Чистење и Масажа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис Овие цртани прекрасни панда бања ракавици се направени од квалитетен материјал, можете да ги корис

Совршен натпревар за Осветлувач На Телото, НАШАТА мека (но тотално веганска) ИКОНСКА Четка за Тело е вни�

Масажер за скалпот оригинална четка за мек силиконски шампон меки силиконски влакнидизајн карактерист

Пикаке Леи : хавајскиот цвет од јасмин предизвикува една од најкарактеристичните ароми на Хавајските О�

Опис Дали вашето бебе често плаче затоа што водата случајно им влегува во ушите при миење на косата? Ова�

Оваа капа за туширање е изработена од висококвалитетен полиестер, мека и удобна, водоотпорна и не ја зад

Шампон четка за скалпот шампон против првут четка обезбедува алатки за чистење на коса опис : Креативен

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Опи�

Карактеристики : *нежната текстура е особено дизајнирана за ексфолијација и отпушување на порите со отс

Ракавици за туширање Пилинг Измијте Ја Кожата Спа Бања Ракавици Отпорност На Пена Бања Масажа На Телото

1 Парче Имитација Свилени Еластични Тркалезни Капачиња Со Широк Обод Ноќни Капачиња За Салони За Убавин

●Мултифункционална двострана крпа за капење ● Едната страна од ракавицата за туширање е памук за чист�

Четка за бања со долга Рачка Мека Коса Четка За Бања Двовоедно Бришење Четка За Бања Со Двострана Четка �

Чистлогичен Свилен Мек Мрежест сунѓер 70гр е направен со нежен мрежест материјал кој е совршен за чувств

силиконска четка за шампон за Бања : удобна текстура, добра за скалпот на косата, дизајн, убава алатка за

Scroll